Наші за кордоном Выбор редакции

2024-08-19 07:10 Розпочався новий клубний сезон. І ми продовжуємо слідкувати за нашими на футбольних полях Європи . Олександр ... Наші за кордоном

Олександр ЗІНЧЕНКО

Арсенал – Вулвергемптон – 2:0

Олександр змінив номер перед початком сезону і схоже не збирається переходити в іншу команду. А конкуренція лише посилилася. Купили дуже перспективного Калафьорі, плюс від травми оклигав Тімбер.

Та в стартовому матчі сезону на поле вийшов саме Зінченко. Оцінки отримав хороші. Тімбер замінив його лише на 70 хвилині. Мені здається що ось в таких матчах зі слабшими командами Олександр і буде грати часто, бо він корисний для вибудовування атак.

Ілля ЗАБАРНИЙ

Ноттінгем – Борнмут – 1:1

«Борнмут» продав Соланке, Але на заміну одразу знайшов Еванілсона з «Порту». Плюс ще зробив кілька підсилень. Тому не думаю що вони просядуть. Щодо Іллі то виглядає на те що він і ще один мінімум сезон зіграє в «Борнмуті». Англійські топи в це трансферне вікно якось не шукають центральних захисників. Ну що ж почекаємо до наступного літа

Віталій МИКОЛЕНКО

Евертон - Брайтон – 0:3

Миколенко з партнерами просто провалили стартовий матч. «Чайки» посилилися двома хлопцями з «Фейєноорду», які і робили гру. А ось «іриски» продали свого опорника Органу і поки готової заміни не мають. Хоча й купили кількох гравців на перспективу.

Руслан МАЛИНОВСЬКИЙ

Дженоа – Інтер – 2:2

Генуезці хоч і поступалися у володінні м'ячем створювали моментів біля воріт суперника не менше. І це без Реттегі якого продали в Бергамо в останній момент. Тому нічия досить закономірна. Руслан зіграв свої 70 хвилин. Не виділявся особливо але й нічого не псував.

Артем ДОВБИК

Кальярі – Рома – 0:0

Дебют Довбика вийшов дуже скромний. За великим рахунком ні Артем, ні його нова команда нічим не вразили. Був один непоганий удар в поперечину.

Роман ЯРЕМЧУК

Волос – Олімпіакос – 0:2

Роман як відомо перебрався до Греції. Дебютував вийшовши на заміну на 80 хвилині коли гру вже було зроблено. Менділібар не поспішає кидати його одразу у бій. Хоча думаю рівень грецької ліги наш Роман точно потягне.

Максим ТАЛОВЄРОВ

ЛАСК - Зальцбург – 0:1

Максиму дали трохи перепочити після Олімпіади. І ось уже проти фаворита випустили після перерви. Загалом гра у Лінці вийшла абсолютно рівна. Єдине що гостям вдалося реалізувати один момент, а господарям ні.

Анатолій ТРУБІН

Бенфіка – Каса Піа – 3:0

Гра з одностороннім рухом. Анатолій міг би й замерзнути, але добре що на Піренеях жара.

Владислав КОЧЕРГІН

Гурнік – Ракув – 0:0

Поки без результативних дій на старті сезону Кочергін.

Антон ЦАРЕНКО, Максим ХЛАНЬ, Іван ЖЕЛІЗКО, Богдан САРНАВСЬКИЙ, Богдан ВЬЮНИК, Сергій БУЛЕЦА

Пуща – Лехія – 4:1

Як відомо у Гданську висадився цілий десант наших. Але поки результату немає. Натомість дублем відзначався інший вихованець Шахтаря – цетральний захисник Іван ЯКУБА.

Микола КУХАРЕВИЧ

Селтік – Хіберніан – 3:1

Кухаревич повернувся до «Хіберніану». І одразу відзначився голом в матчі на Кубок Ліги. Гарно зіграв головою і відправив м'яча до воріт. Це правда не завадило фавориту впевнено виграти.

Назарій РУСИН

Сандерленд – Шеффілд Венсдей – 4:0

На заключні 15 хвилин вийшов Русин. До того інтрига була вбита. Схоже «коти» серйозно збираються в цьому сезоні боротися за повернення в АПЛ.

Щодо інших наших, то у Віктора ЦИГАНКОВА якась чергова хвороба, а Андрій ЛУНІН сидить на лавці

19.08.2024, 07:10