Перед початком підготовки збірної України до старту в Лізі націй відбулися останні матчі кваліфікації та жеребкування основних стадій єврокубків, набирає обертів й турнір УПЛ, в якому під звуки тривожних сирен також точиться запекла боротьба.
Дійсно, минулий футбольний тиждень вийшов напрочуд насиченим на події.
«ДИНАМО» ВИБУВАЄ З ЛІГИ ЧЕМПІОНІВ, АЛЕ ЗРИВАЄ ОПЛЕСКИ
Найбільша увага українських футбольних ЗМІ та вболівальників була прикута, безумовно, до матчу київського «Динамо» проти «Зальцбурга» у раунді плей-оф Ліги чемпіонів.
Після номінально домашньої поразки у першому поєдинку з рахунком 0:2 завдання перед киянами стояло надзвичайно важке, однак якість гри команди Олександра Шовковського на старті сезону дозволяла сприймати ситуацію зовсім не як безнадійну.
Щоправда, напередодні гри гравцям та тренерам «Динамо» було набагато важче зосередитись на своїй цілі, навіть з поправкою на триваючу два з половиною роки ситуацію в Україні. Адже масовані ракетні удари росії по цивільній інфраструктурі в різних куточках нашої країни, які відбулись у минулий понеділок, шокували абсолютно всіх.
«Насамперед, я б хотів подякувати нашим захисникам та силам ППО, які оберігають Україну, бо сьогодні вночі та вранці був масований обстріл нашої країни, багато міст та сіл залишилися без електрики, – сказав на офіційній передматчевій прес-конференції півзахисник «Динамо» Володимир Бражко (fcdynamo.com). – Потрібно не забувати, що країна-терорист продовжує запускати свої ракети та дрони, щоб убивати наших людей, дітей та жінок. Зараз уся команда думками з Україною.
Коли ми за кордоном, усі слідкують за новинами, адже у хлопців сім’ї, діти, батьки перебувають в Україні, тому ми дуже переживаємо. Зокрема, мої бабуся з дідусем у Запоріжжі, тож я завжди питаю, як вони, що чули тощо. Чесно кажучи, почуваюся недобре, коли читаю такі новини, не перебуваючи в Україні» (fcdynamo.com, 26.08.24).
«Хотів би приєднатися до слів, які щойно сказав Володимир Бражко: зранку ми усі були знервовані через масований обстріл в Україні. Те, що відбувається у нас в країні протягом останніх десяти років та двох з половиною років повномасштабного вторгнення Росії, накладає відбиток на усі наші думки та почуття, – додав головний тренер киян Олександр Шовковський (footclub.com.ua). – Ми не відокремлюємо себе від України та нашого народу, хоча і перебуваємо за кордоном. Це дуже непросто, і дай боже, щоб більше ніхто і ніколи подібного не відчував.
Також хочу висловити безмежну подяку нашим захисникам і захисницям за їхню роботу, за те, що дають нам можливість грати у футбол та дарувати вкрай необхідні позитивні емоції. Це непросто, але ми чудово розуміємо, що їм набагато складніше» (footclub.com.ua, 26.08.24).
Однозначні та змістовні меседжі представників київського клубу вкотре підкреслили важливість місії провідних українських спортсменів, які представляють нашу країну за кордоном. Той же Шовковський дуже чітко сформулював для австрійських та міжнародних ЗМІ, чому його команді складно сконцентруватися виключно на футбольних матчах, зважаючи на події в Україні.
«Ви маєте розуміти одну річ: як я вже казав, ми ніколи не відокремлюємо себе від українського народу. Зараз вкрай непроста ситуація: багато міст і сіл залишилися без світла, адже удари було завдано по критичній інфраструктурі. У деяких містах повітряна тривога триває понад 15-16 годин, а на прифронтових територіях вона триває майже постійно (sport.ua, 26.08.24).
Багато наших захисників є футбольними уболівальниками, вони вболівають за «Динамо», за інші клуби, тож ми прагнемо зробити усе можливе, щоб подарувати їм хоч трохи позитивних емоцій, адже це для них надзвичайно важливо. Тому з нашого боку ми робитимемо усе від нас залежне, щоб у рамках принципів та правил fair play гідно виступити й переломити хід цього двобою на свою користь», – підкреслив він.
І треба сказати, що кияни на футбольному полі дійсно бились не лише за результат та честь клубу, але й за всіх уболівальників та в цілому українців. Матч у Зальцбургу завершився з рахунком 1:1, який не дозволив «Динамо» пройти далі, але зміст гри, сміливість, самовіддача, боротьба до останньої секунди – все це принесло біло-синім масу заслужених компліментів від ЗМІ, експертів та фанатів.
«Шовковський і його команда були на голову сильніші за суперника, та всі моменти склалися тільки на нічию 1:1, яка додає Україні очок у таблицю коефіцієнтів, однак «Динамо» сумарно програє 1:3 та вилітає в Лігу Європи. Кияни грали сміливо, відверто та справді однією командою, але коли все виходило – нічого не залітало у ворота. Не було феноменальної гри від воротаря «Зальцбурга», просто не щастило», – відзначає журналіст Артем Россінський (obozrevatel.com, 28.08.24).
«У мене не повернеться язик сказати криве слово на адресу «Динамо» за матчі проти «Зальцбурга». Більше того, мені хочеться говорити не просто добрі слова, а компліменти. За самовіддачу. За божевільний настрій. За вміння й бажання. Зрештою, за те, що не опустили руки. І не програли у зустрічі у відповідь», – наголошує оглядач Валерій Василенко (sport.ua, 28.08.24).
«Менш ніж через рік Шовковський зробив із Динамо команду, яка забула, що таке байдужість. Цей колектив б'ється за результат, прагне демонструвати, що він нічим не гірший за суперників і де-не-де бере своє саме цим — нестримним бажанням і похмурим нахабством. У грі команди з'явилася ідея та віра в себе. Це ті якості, за якими в попередні роки вболівальники «Динамо» встигли скучити», – підкреслює журналіст Максим Салівон (champion.com.ua, 28.08.24).
«Коли «Динамо» з несамовитим бажанням з перших хвилин накинулося з високим пресингом на фаворита пари «Зальцбург» – це виглядало вражаюче. На жаль, цього разу за сміливість знову довелося платити – і занадто швидко, що було не дуже справедливо. Програвати 0:3 по сумі двох матчів вже на 12-й хвилині, коли ти домінував зі старту – це дуже важкий удар», – вважає заступник головного редактора сайту «Трибуна» Олександр Сажко.
«Але, напевно, ще більший респект «Динамо» варто видати й за вміння зібратися після такої невдачі, коли шанси пройти вже буквально наближалися до нуля. В таких умовах та проти сильнішого і багатшого суперника легко опустити руки, але все сталося навпаки. «Динамо» рубилося до останньої хвилини, відіграло гол ще в першому таймі та могло забити ще – не пощастило, як не щастило місцями і в першому матчі», – резюмує автор (ua.tribuna.com, 28.08.24).
ЗМІ відзначають, що саме таку гру хочеться бачити від українських клубів на міжнародному рівні, особливо коли індивідуального рівня та ресурсів їм не вистачає. Пресингувати, намагатися відповідати атакою на атаку, не поступатись в єдиноборствах, мати правильний менталітет – кияни дійсно показали приклад для всіх.
«Коли вболівальники бачать, що команда не опускає руки та намагається до останнього боротися – вони готові пробачити багато що. Особливо індивідуальні помилки, які викликані або сміливістю плану, або рівнем суперника. Цю просту правду треба вивчити українським клубам – і почати хоча б намагатися грати в футбол.
Цю команду хочеться підтримувати. Хочеться переживати за кожну її помилку та радіти кожній вдалій дії. Настільки це щиро та по-справжньому. Це було чудове полювання. «Динамо» програло Лігу чемпіонів, але виграло наші серця. Це вже чимало. Будь ласка, не зупиняйтеся», – додає Сажко (ua.tribuna.com, 28.08.24).
Тим часом авторитетний журналіст Ігор Лінник відзначає інший вагомий аспект, який проглядається у цій фактично новій команді. На його думку, під орудою Шовковського, якому, напевно, доводиться долати, змінювати стереотипи, що сформувалися в головах молодих гравців, нинішнє покоління динамівців тільки знайомиться зі своїми новими, на очах зростаючими можливостями.
Автор навіть припускає, що тренеру біло-синіх доводиться переконувати їх у тому, що тільки з виходом на новий рівень готовності вони як команда зможуть претендувати на значно більші вершини у футболі. І можливо, на сьогодні саме це завдання для Шовковського – серед першочергових.
«І футболісти довіряють головному тренеру. Вже це видно – через те, з яким бажанням, натиском і віддачею оновлене «Динамо» провело кваліфікацію Ліги чемпіонів. Шкода, видати максимум, отримати в обмін на складніший та інтенсивніший навчально-тренувальний процес все й одразу, у киян не вийшло. Але тепер головне – зберегти та закріпити обраний напрямок, не зупинитися, не розчаруватися, не засумніватися у ньому», – резюмує Лінник у своєму дописі в Facebook (dynamo.kiev.ua, 28.08.24).
Футбольна спільнота погоджується з думкою, що своєю грою «Динамо» показало здатність конкурувати в Лізі чемпіонів уже в цьому сезоні, однак набагато більш потужний в фінансовому та кадровому плані «Зальцбург» виявився трішки ефективнішим на полі, хоча й не без долі везіння.
Але Ліга Європи, на думку ЗМІ, буде чудовим полігоном для подальшої перевірки нових можливостей киян на міжнародній арені. А в УПЛ із такою якістю футболу «Динамо», вочевидь, небагато суперників зможуть кинути реальний виклик команді Шовковського.
НУЛЬОВИЙ ЗДОБУТОК «КРИВБАСУ»
Інший український представник в єврокубках «Кривбас» також підходив до матчу-відповіді раунду плей-оф Ліги конференцій проти «Бетіса» на фоні домашньої поразки 0:2. І були надії, що проти далеко не основного складу севільського клубу команда Юрія Вернидуба дасть гарний бій і, можливо, набере якісь очки в таблицю коефіцієнтів.
Однак криворізький клуб не зміг зробити сенсацію та вибув із єврокубків, програвши з рахунком 0:3.
«Дива не трапилось, «Кривбас» поступився «Бетісу» і в матчі відповіді, цього разу пропустивши тричі й знову не забивши бодай гол престижу. 0:5 – за сумою двобою. Боляче. «Кривбас» наразі й близько не нагадує «мужиків», які здатні нав'язувати боротьбу, диктувати свої правила гри, битися за кожен м'яч, витягувати поєдинки на жилах...» – констатує журналіст Анатолій Ященко (footboom1.com, 29.08.24).
«3:0 в цьому матчі, 5:0 за сумою двох – «Бетіс» показав, що різниця між класами двох команд є величезною. Тепер підопічні Мануеля Пеллегріні заслужено гратимуть в основному раунді Ліги конференцій, а «Кривбас», використовуючи застарілий штамп, який так часто любили використовувати наші тренери років десять-п'ятнадцять тому, зосередиться на внутрішніх змаганнях. Щоб знову вийти в єврокубки, звісно...» – образився оглядач Олександр Снітко (sport.ua, 29.08.24).
А ще більш роздратований його колега Олексій Сливченко, вочевидь, аж занадто емоційно задався запитанням: «А чи варто було взагалі починати грати у Європі? Чи потрібно було так рватися туди, якщо ви все ще не готові?» (sport.ua, 30.08.24)
«Підсумки «Кривбасу» у поточній єврокубковій кампанії виявилися малопривабливими: 4 матчі, 4 поразки за загальної різниці м'ячів 1:8. І це йдеться про третю команду нашого футболу за підсумками минулої першості. Горезвісний досвід – це ніщо на тлі загальної якості виступів футболістів, – наполягає він. – Якщо остання у команди не відповідає рівню єврокубків, то й «ловити» в континентальних турнірах буде нічого, будь ти хоч досвідченішим за найдосвідченіший клуб на світі» (sport.ua, 30.08.24).
Утім, зустрічалися й інші коментарі журналістів, адже де ще нашим клубам брати досвід, де перевіряти об’єктивний стан своїх справ, як не в горнилі найвимогливіших змагань? І тому багато хто намагався підтримати «Кривбас», який повернувся на європейську арену вперше з 2000 року.
«Критикувати чи сварити Кривбас не хочеться. Перший млинець нанівець. Це дуже гіркий, але дуже необхідний досвід для подальшого росту. Інколи просто необхідно зробити крок назад, щоб потім пройти два вперед. Головне провести аналіз та зробити правильні висновки від цього холодного душу», – небезпідставно наголошує Владислав Личик (ua-football.com, 29.08.24). У цьому ж напрямку розмірковує і відомий український тренер Володимир Шаран:
«Команді забракло єврокубкового досвіду. Логістика важка, коли по 3-4 години на кордонах в автобусі, потім відновлення. По самовіддачі, бажанню до команди Вернидуба претензій нема, але важко виходити на гру, коли ти приїжджаєш, проводиш одне тренування і на наступний день граєш», – цитує фахівця видання Sport-express.ua.
«І суперники – далеко не ноунейми, як зараз кажуть. Скільки Вікторія вже виступає в єврокубках! За Бетіс вам скажуть самі прізвища гравців і головний тренер. Кривбасу варто віддати належне, що вони намагаються грати в футбол, не закриваються, хоч і поступаються в класі супернику. В єврокубках класно грати, коли нема війни, аби не чіпати ту логістику», – наполягає Шаран (sport-express.ua, 30.08.24).
Разом із тим ЗМІ справедливо констатують, що жоден український клуб крім київського «Динамо» не приніс у кваліфікаційних матчах єврокубків очки в таблицю коефіцієнтів УЄФА.
«Вперше в історії українського футболу три команди припинили участь у єврокубках, набравши нуль балів. «Дніпро-1», «Полісся» та «Кривбас» в сумі не набрали навіть 0.5 бала. Навіть якщо не брати до уваги дніпровський клуб, який навіть не стартував у поточному євросезоні, то дві «нульові» команди в одній кампанії – це все одно антирекорд. «Полісся» та «Кривбас» забили по одному голу та пропустили 12 м’ячів на двох», – пише Ua-football.com (30.08.24).
Таким чином, надії української футбольної спільноти на європейській арені восени та взимку традиційно будуть пов'язані з двома вітчизняними грандами. У цьому сезоні «Шахтар» та «Динамо» вперше гарантовано проведуть по вісім матчів у основній сітці єврокубків, адже Ліга чемпіонів та Ліга Європи проводяться за новим форматом.
Відтепер там не буде традиційного групового турніру, натомість проводиться загальний етап у вигляді єдиної ліги, проте кожна команда зіграє вісім матчів з різними суперниками (по чотири вдома й на виїзді). За підсумками загального етапу вісім найкращих клубів напряму вийдуть у 1/8 фіналу, команди з 9-го по 24-е місце зіграють стикові матчі за інші вісім путівок у цю стадію, а решта завершить сезон у Європі.
ІТАЛО-НІМЕЦЬКИЙ ПРИСМАК ЖЕРЕБКУВАННЯ
У четвер відбулось жеребкування загального етапу Ліги чемпіонів, і за його підсумками стало відомо, що «Шахтар» зіграє з «Болоньєю» (18 вересня, на виїзді), «Аталантою» (2 жовтня, вдома), «Арсеналом» (22 жовтня, на виїзді), «Янг Бойз» (6 листопада, вдома), ПСВ (27 листопада, на виїзді), «Баварією» (10 грудня, вдома), «Брестом» (22 січня, вдома) та «Боруссією» Дортмунд (29 січня, на виїзді).
Журналісти сприйняли результати жеребкування для чемпіона України обережно, але з оптимістичними нотками.
«Загалом цей жереб для Шахтаря точно не можна назвати поганим. Серед суперників є топи найвищого рівня, проте є й ті, кого можна точно обігравати. Для виходу в плей-оф має вистачити 8-9 очок, і донецькому клубу є з ким їх набирати. Однак дуже багато залежатиме від форми, в якій команда підійде до старту турніру: для того, щоб боротися за потрапляння в матчі на виліт, вона однозначно має бути набагато кращою, ніж зараз», – пише Михайло Цирук (xsport.ua, 30.08.24).
«Жереб для Шахтаря у ЛЧ – не розчарування, а перспектива. Нехай наразі у зв'язку з непереконливим стартом в УПЛ у це повірити непросто, цей Шахтар слабшим, ніж рік тому, аж ніяк не є. Лише три команди виглядають «недосяжними» для гірників... З представниками серії А та Ліги 1 гірники можуть грати і вигравати. Також «Шахтар» може розраховувати на бали в матчах із командами з Нідерландів та Швейцарії», – вважає Максим Салівон (champion.com.ua, 29.08.24).
У неділю «Шахтар» отримав нагоду підняти настрій собі та своїм уболівальникам, коли в рамках п'ятого туру чемпіонату України прибув у гості до виснаженого виїздом у Севілью «Кривбасу». Гірники зробили заділ, відкривши рахунок перед перервою, але на 50-й хвилині матч був перерваний через повітряну тривогу та згодом перенесений на іншу дату.
Позитивний фон супроводжував очікування єврокубкового жеребу для київського «Динамо», яке хоч і не дотягнуло до основної сітки Ліги чемпіонів, але дуже гарно себе проявило з точки зору якості гри. А в рамках УПЛ команда Шовковського іде взагалі без втрат, хоча нервова перемога у неділю над ЛНЗ (з мінімальним рахунком 1:0 та єдиним зарахованим голом, забитим Ярмоленком із 11-метрової позначки), показала, що біло-сині дійсно трішки «наїлись» після такого напруженого періоду на старті сезону.
Тим не менше, ще до жеребкування Ліги Європи журналісти та експерти сходились на думці, що гра динамівців дійсно дозволяє сподіватись на успішний виступ у цьому турнірі.
«З огляду на нинішні можливості команди, а також з погляду спортивної складової, виступ у другому за престижністю єврокубку для біло-синіх – варіант навіть кращий за баталії в Лізі чемпіонів. До речі, як і для очкового балансу України у таблиці коефіцієнтів УЄФА. І хто б не став опонентом у восьми гарантованих матчах ЛЄ, це будуть ігри, які варті уваги», – відзначав оглядач Максим Салівон (champion.com.ua, 28.08.24).
«Я налаштований оптимістично. Хоча ще невідомі суперники динамівців на цій стадії, але в поточному сезоні кияни довели, що в них є потенціал, що додають з кожним матчем й тому мають всі шанси пройти далі», – погоджувався напередодні колишній захисник «Динамо» та збірної України Тарас Михалик (sport.ua, 29.08.24).
Не змінились настрої в футбольному середовищі й після того, як «Динамо» в п'ятницю дізналось своїх суперників. Так, у загальному етапі Ліги Європи команда Шовковського зіграє з «Лаціо» (25 вересня, вдома), «Хоффенхайм» (3 жовтня, на виїзді), «Рома» (24 жовтня, на виїзді), «Ференцварош» (7 листопада, вдома), «Вікторія» (28 листопада, вдома), «Реал Сосьєдад» (12 грудня, на виїзді), «Галатасарай» (21 січня, на виїзді), РФШ Рига (30 січня, вдома).
Після жеребкування шанси киян оцінив не хтось інший, а головний тренер збірної України Сергій Ребров. Спершу він відзначив, що «Динамо» попри невдачу із «Зальцбургом» чудово проявило себе у кваліфікації Ліги чемпіонів, де може занести собі в актив усі шість матчів, а потім констатував: порівняно з початком минулого сезону це вже зовсім інша команда.
«Буде цікаво спостерігати за кожною грою «Динамо» у цьому турнірі. Якщо говорити про найбільш небезпечних, незручних команд, то, найпевніше – це «Рома» та «Лаціо». Але й «Реал Сосьєдад» міцний суперник. Так, команда з Сан-Себастьяна не фінішувала в трійці призерів Ла Ліги, але виглядала протягом минулого сезону дуже гідно. У минулому сезоні вони до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів дійшли (ukrfootball.ua, 30.08.24).
«Ференцварош»? Звісно, дуже непроста команда. Так, важко вони подолали фінальну кваліфікацію, але там чимало якісних футболістів зараз зібралося. Шкода, що «Динамо» не змогло пробитися до Ліги чемпіонів. Але тепер кияни мають показати свій рівень в Лізі Європи. З усіма суперниками можна грати і перемагати. Я думаю, що можна сміливо ставити ціль виходу до плей-оф. Віра в це «Динамо» є. До нового сезону команда підготувалася добре», – вважає Ребров.
Утім, звісно, робити якісь прогнози та детально щось аналізувати на цьому етапі дуже важко, адже в обох турнірах буде незвично довгий загальний етап: дуже важливо, як наші команди зуміють утримувати свою форму, особливо в контексті двох матчів у січні – це надзвичайно вагомий фактор для представників таких країн, як Україна.
До того ж щонайменше на папері українським клубам випали дуже непрості суперники: з 16 команд – 10 представників топ-5 ліг (в тому числі чотири з Італії та три з Німеччини) і ще п'ять чинних чемпіонів своїх країн, а також дуже досвідчена на єврокубковому рівні чеська «Вікторія», яка нещодавно без особливих проблем розібралась із «Кривбасом» у відборі Ліги Європи.
ІНШІ АСПЕКТИ ФУТБОЛЬНОГО ЖИТТЯ УКРАЇНИ
Ребров робить вибір. Клубний футбол бере майже двотижневу паузу на матчі збірних. Нашу національну команду чекають два дуже непрості поєдинки на старті Ліги націй проти Албанії та Чехії. Цікаво, що обидва ці матчі Україна проведе у Празі – номінально домашній проти Албанії 7 вересня та виїзний проти Чехії за три дні.
Головний тренер збірної України Сергій Ребров оголосив список викликаних на ці матчі гравців іще у минулий вівторок. Найбільш представленим клубом із відривом стало київське «Динамо» – дев'ять гравців (у «Шахтаря» – п'ять). ЗМІ особливо відзначали виклик Владислава Кабаєва, Дениса Попова та Олександра Піхальонка, які на початку цього сезону демонструють дуже гарний футбол.
Топи долучаються до кубку. У середу відбулось жеребкування 1/8 фіналу Кубку України-2024/25. На цьому етапі змагань у боротьбу вступають найсильніші команди УПЛ, які минулого сезону посіли з першого по восьме місця включно. Компанію їм склали команди, які подолали третій попередній етап Кубка України.
З-поміж сформованих пар виділяється зустріч «Динамо» та «Ворскли» у Полтаві, поєдинок «Полісся» і «Кривбасу», а також протистояння «Шахтаря» та «Зорі». Базова дата матчів 1/8 фіналу – 30 жовтня. Фінал заплановано на 14 травня 2025 року, місце його проведення УАФ поки не визначила.
Перший єдиний телепул в УПЛ. У п'ятницю відбулась подія, яку ЗМІ назвали історичною та епохальною: Українська Прем’єр-ліга оголосила про створення єдиного телепулу на базі UPL.TV.
«Разом із ФК «Динамо» та ФК «Зоря» нам вдалося зробити ще два кроки до об’єднання усіх клубів УПЛ в рамках єдиного телепулу. Відтепер абсолютно всі матчі VBET Української Прем’єр-Ліги будуть транслюватися на UPL.TV. Тим самим всі клуби УПЛ підтвердили, що дивляться у майбутнє разом, а UPL.TV – чудова платформа для розвитку і популяризації Чемпіонату України», – йдеться у релізі УПЛ (upl.ua, 28.08.24).
«Епохальне: створено єдиний телепул УПЛ – «Динамо» нарешті приєдналося. При цьому, схоже, у «Динамо» все ж особлива історія приєднання – принаймні, на сайті ліги зазначено, що найближчий матч клубу проти ЛНЗ покаже також канал «2+2», що входить до 1+1 Media», – реагує на новину журналіст Костянтин Варварик (ua.tribuna.com, 28.08.24).
Невдовзі київський клуб підтвердив, що його домашні матчі в УПЛ можна буде дивитись і на каналі «Динамо Київ» в YouTubе, і на телеканалі «2+2», і на каналі та платформах UPL TV (fcdynamo.com, 28.08.24).
«5-й тур сезону-2024/25 можна назвати історичним, адже саме відсьогодні всі матчі УПЛ транслюватимуться на одній платформі. Варто особливо відзначити, що об'єднання всіх клубів під одним «телевізійним дахом» – явище історичне для вітчизняного футболу. Адже такого не було з далеких 1990-х, коли на зорі Незалежності матчі показувало УТ-1 і дублювали регіональні канали», – підкреслює непересічність досягнутої угоди оглядач Кирило Стадниченко (champion.com.ua, 30.08.24).
Десятка від юнаків «Динамо». Ще одна непересічна подія трапилась у суботу в рамках юнацького чемпіонату України. У матчі 5-го туру «Динамо» U-19 перемогло ЛНЗ U-19 з рахунком 10:! Хет-триком відзначився Владислав Герич, а у доданий після 90-ї хвилини час В’ячеслав Суркіс відбив пенальті у виконанні Микити Велігорського і залишив ворота «Динамо» сухими.
«Добре, що здобули три очки перед паузою, пов’язаною з матчами збірних та забили багато м’ячів. Загалом, гра вдавалася, ми усе контролювали. Але потрібно грати ще агресивніше та якісніше у фазі завершення, тому що у другому таймі було багато моментів, коли ми добре розкривали фланги, але гравці не добігали до своїх зон, де їм потрібно було бути», – відзначив після гри тренер киян Ігор Костюк (fcdynamo.com, 31.08.24).
Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости