Сборная Шотландии - Сборная Украины. Лига наций. 2022. Дивизион B. 21.09.2022

Сборная Шотландии   Сборная Украины   21 сентября 2022 в 21:45 на ICTV, Интер, 1+1

Показать статистику (77 голосов) Скрыть статистику

Добрий вечір, шановні читачі Dynamo.kiev.ua!

Сьогодні у столиці Шотландії, Едінбурзі, відбудеться матч 4-го туру групового етапу Ліги націй дивізіону B, в якому зустрінуться національні команди Шотландії та України.

Перед початком поєдинку підопічні Олександра Петракова займають першу сходинку у групі, маючи у своєму активі сім залікових пунктів. Шотландці набрали шість очок та розташувалися на другій сходинці.

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ:

1. Україна - 7
2. Шотландія - 6
3. Ірландія - 4
4. Вірменія - 3

Текстову трансляцію проведе Ігор Адамович!
1663773316 0 0 78100
Збірна України зазнала неабияких кадрових втрат. Через травму не зіграють Олександр Зінченко, Георгій Бущан, Микола Шапаренко та Едуард Соболь. Голкіпер Євген Волинець не полетів із командою до Шотландії, адже немає британської візи. Захисник київського "Динамо" Ілля Забарний пропустить цю зустріч через перебір жовтих карток.

Шотландці також відчутно постраждали перед цим поєдинком: капітан команди Ендрю Робертсон вибув до грудня. Досвідчений нападник Джейкоб Браун відправився відновлятися до свого клубу. Стів Кларк також не зможе розраховувати на голкіпера "Рейнджерса" Джон Маклафліна.
1663773775 0 0 78101
ІСТОРІЯ ПРОТИСТОЯНЬ:

Шотландія та Україна тричі зустрічалися між собою.

1663773972 0 0 78102
Початок репортажу - о 21:45. До Вашої уваги стартові склади команд!.

«Збірна Шотландії»: 1.Гордон, 2.Паттерсон, 15.Маккена, 13.Хендрі, 6.Тірні, 7.Макгінн, 17.Армстронг, 11.Крісті, 4.Мактоміней, 8.Макгрегор, 10.Адамс
Запасні: 21.Келлі, 15.Ральстон, 23.Тейлор, 22.Гікі, 5.Портус, 20.Джек, 23.Маклін, 20.Фрейзер, 14., 9.Дайкс

«Збірна України»: 1.Трубін, 22.Матвієнко, 2.Бондар, 6.Степаненко, 17.Піхальонок, 3.Михайличенко, 8.Маліновский, 21.Караваєв, 10.Мудрик, 7.Ярмоленко, 11.Довбик
Запасні: 12.Лунін, 23.Різнык, 4.Кривцов, 13.Качараба, 16.Миколенко, 18.Тимчик, 5.Сидорчук, 15.Циганков, 14.Ігнатенко, 9.Яремчук, 20.Зубков
1663783237 0 0 78103
Додамо, що сьогоднішній поєдинок буде обслуговувати італійська бригада арбітрів на чолі з Мауріціо Маріані. Йому будуть допомагати Даніеле Біндоні та Альберто Тегоні. Четвертий рефері – Мікель Фаббрі. Цікаво, що Мауріціо Маріані ще жодного разу не перетинався з українськими командами та національною збірною!
1663783564 0 0 78104
Авторитетний спортивний ресурс оцінює склад збірної Шотландії в 302 млн євро. Найдорожчим гравцем "тартанової армії" є захисник "Ліверпуля" Ендрю Робертсон - 65 млн євро.

Склад збірної України дорівнює 182 млн євро, а її лідер Олександр Зінченко коштує 32 млн євро.
Однак лідери обох команд сьогоднішній поєдинок пропускають.
1663783881 0 0 78105
Футболісти обох команди виходять на поле! Українці традиційно окуталися жовто-блакитними стягами! Звучать гімни країн!
1663785700 0 0 78106
1’
Мауріціо Маріані дає стартовий свисток! З центра поля розпочинають гравці національної команди Шотландії.
1663786151 1000 1 78107
2’
Положення поза грою у Артема Довбика! Його удар заблокували, а потім лайнсмен підійняв прапорець!
1663786323 2000 0 78108
5’
Михайло Мудрик гостро прострілив до штрафного майданчика, однак м'яч не знайшов адресата! Чудову передачу перед цим зробив Руслан Малиновський
1663786488 5000 0 78109
9’
Українці більше володіють м'ячем, Богдан Михайлечено прострілив до карного майданчика, Олександр Караваєв підхопив, але до конкретики справа не дійшла.
1663786764 9000 0 78110
11’
Перший момент від шотландців - Че Адамс чудово обіграв Бондаря і пробив прямо у руки Анатолію Трубіну,
1663786830 11000 0 78111
14’
Раян Крісті небезпечно прострілив з лівого фланга, ніхто з його колег не відгукнувся на передачу. Виглядало небезпечно!
1663786963 14000 0 78112
15’
Знову шотландці загострюють - Натан Паттерсон міг опинитися тет-а-тет із Трубіним, але Михайло Мудрик повернувся до захисту і допоміг партнерам.
1663787061 15000 0 78113
17’
Натан Паттерсон подав до карного майданчика, Джон Макгінн відгукнувся і пробив повз ворота. Шотландці переважають!
1663787198 17000 0 78114
18’
Тарас Степаненко не за правилами обійшовся з Натаном Паттерсоном. Перша жовта картка у матчі!
1663787252 18000 4 78115
19’
Раян Крісті вбіг до штрафного майданчика і пробив головою, Знову обійшлося!
1663787343 19000 0 78116
22’
Стюарт Армстронг пробив після помилки Олександра Караваєва - Анатолій Трубін виручив! Шотландці домінують, потрібен піт-стоп для національної команди України!
1663787512 22000 0 78117
23’
Правий захисник Натан Паттерсон знаходиться на газоні! Футболісту потрібна заміна!
1663787614 23000 0 78118
26’
Замість травмованого Натана Паттерсона з'явився талановитий Аарон Гікі!
1663787676 26000 3 78119
28’
Богдан Михайличенко навісив на Артема Довбика, нападник у боротьбі віддав передачу на Пихальонка, але неточно!
1663787802 28000 0 78120
30’
Порушення правил проти Михайла Мудрика. Українець обіграв двох футболістів, і Джек Хендрі його збив!
1663787963 30000 0 78121
31’
Руслан Малиновський пробив зі штрафного - м'яч влучив у стінку!
1663788024 31000 0 78122
35’
Підопічні Стіва Кларка більше володіють м'ячем і намагаються позиційно атакувати. Проте наші хлопці адаптувалися до цих атакувальних акцій!
1663788235 35000 0 78123
38’
Джон Макгінн ударом-парашутом відправив м'яч за ворота. Перед цим сталася груба помилка від Михайличенка!
1663788459 38000 0 78124
42’
Скотт Мактоміней віддав занадто сильну передачу на Крісті, пощастило, що це було "занадто", адже Крісті міг влаштувати рандеву з Трубіним!
1663788767 42000 0 78125
45’
Валерій Бондар заблокував забіг Че Адамса! Українець дуже жорстоко зіграв корпусом, за що отримав жовту картку. У цьому епізоді постраждали обидва гравці. Синець під оком Че Адамса!
1663788969 45000 4 78126
45’
Дві хвилини компенсував головний арбітр!
1663789056 45000 10 78127
45+4’
Мауріціо Маріані відправляє команди у роздягальню. Національна команда Шотландії виглядала кращою у першому таймі. Підопічні Стіва Кларка забрали м'яч під свій контроль і заволоділи центром поля. Українці створили декілька гострих нагод на лівому фланзі!
1663789142 45004 4 6 78128
46’
Розпочався другий тайм! Сподіваємося, що збірна Україна приберегла свій паливний запас і у другому таймі порадує нас цікавими атаками та голами!
1663789998 46000 2 78129
46’
Олександр Петраков змінив Тараса Степаненка. Замість "6" номера вийшов Сергій Сидорчук!
1663790040 46000 3 78130
48’
Сергій Сидорчук порушує правила у центрі поля. Шотландці продовжують контролювати м'яч!
1663790209 48000 0 78131
52’
Михайло Мудрик пробив по порожніх воротах після помилки Крейга Гордона, однак не влучив. Андрій Ярмоленка намагався догнати цей м'яч - без шансів!
1663790437 52000 0 78132
55’
Артем Довбик у боротьбі опинився на газоні - Мауріціо Маріані вважає, що це був акторський прийом!
1663790630 55000 0 78133
57’
Положення поза грою у Артема Довбика! Перед цим Михайло Мудрик добре обігрався з Русланом Малиновським і віддав на нашого єдиного нападника.
1663790743 57000 0 78134
58’
Помилка від Караєва - Кіран Тірні перехопив м'яч і віддав на набігаючого Армстронга, Анатолій Трубін парирував удар
1663790818 58000 0 78135
60’
Знову чудово обігралися шотландці. Мактоміней п'ятою на Армстронга - півзахисник пробив на трибуни!
1663790941 60000 0 78136
61’
Українські вболівальники скандують: "ЗСУ"
1663790989 61000 0 78137
62’
Аарон Хікі пробив з 18 метрів. Арбітр вказує на кутовий прапорець!
1663791053 62000 0 78138
63’
ПЕРЕКЛАДИНА! Че Адамс пробив головоб і влучив у перекладину. Через декілька миттєвостей ідентичний момент, однак на цей раз добре зіграв Анатолій Трубін!
1663791137 63000 0 78139
66’
Михайло Мудрик загрався і Скотт Мактоміней забрав у нього м'яч. Пощастило, що українцям вдалося швидко повернути м'яч.
1663791280 66000 0 78140
67’
Артем Довбик покидає поле. Замість нього з'являється Роман Яремчук!
1663791356 67000 3 78141
67’
Капітан команди Андрій Ярмоленко залишає смарагдовий газон - Віктор Циганков вийшов на 23 хвилини!
1663791408 67000 3 78142
69’
Знову Стюарт Армстронг. Півзахисник пробив головою - повз ворота!
1663791432 69000 0 78143
70’
Гол забиває Джон Макгінн! Після серії помилок Джон Макгінн вправно зіграв корпусом і відправив Валерія Бондаря на газон, але все у межах правили і спокійно переграв Анатолія Трубіна!
1663791536 70000 8 78144
71’
Жовту картку отримав Роман Яремчук!
1663791663 71000 4 78145
75’
Українці ніяк не можуть зібратися - купа браку при передачах, при умові, що це прості епізоди. Шотландці тиснуть і продовжують далі атакувати!
1663791795 75000 0 78146
76’
Стів Кларк змінює Стюарта Армстронга. Замість нього виходить Раян Фрейзер!
1663791884 76000 3 78147
76’
Ліндон Дайкс змінює Че Адамса!
1663791908 76000 3 78148
78’
Анатолій ТРУБІН знову рятує команду після удару Кірана Тірні! Неприємний м'яч для голкіпера, але наш кіпер добра впорався з цією задачею!
1663792015 78000 0 78149
80’
Гол забиває Дайкс! Після подачі з кутового Дайкс відтиснув Малиновського і переграв Анатолія Трубіна!
1663792114 80000 8 78150
83’
Сергій Сидорчук руками тримав Дайкса! Справедлива жовта картка!
1663792284 83000 4 78151
83’
Зубков з'являється на полі - Пихальонок покидає поле!
1663792353 83000 3 78152
83’
Данило Ігнатенко замінив Михайла Мудрика!
1663792377 83000 3 78153
85’
Кенні Маклін з'являється замість Раяна Крісті!
1663792435 85000 3 78154
85’
Грег Тейлор змінює Кірана Тірні!
1663792455 85000 3 78155
87’
ГОЛ! Знову забиває Ліндон Дайкс, знову з кутового! Ідентичні голи забиває команда Шотландії!
1663792534 87000 8 78156
90’
Головний арбітр компенсував три хвилини!
1663792743 90000 10 78157
90+1’
Руслан Малиновський відзначився, проте жовтою карткою!
1663792806 90001 1 4 78158
90+4’
Матч закінчився. Збірна України показала бліду гру, за що поплатилася пропущеними голами!