Сборная Армении - Сборная Украины. Лига наций. 2022. Дивизион B. 24.09.2022

Сборная Армении   Сборная Украины   24 сентября 2022 в 16:00 на ICTV, Интер, 1+1

Начало репортажа - в 16:00 по киевскому времени. Стартовые составы команд:

УКРАИНА: 12.Лунин — 13.Забарный, 4.Кривцов, 19.Качараба — 18.Тымчик, 5.Сидорчук (К), 14.Игнатенко, 16.Миколенко — 15.Цыганков, 20.Зубков — 9.Яремчук.
Запасные: 1.Волынец, 23.Ризнык, 2.Бондарь, 3.Михайличенко, 6.Степаненко, 7.Ярмоленко, 8.Малиновский, 10.Мудрик, 11.Довбик, 17.Пихалёнок, 21.Караваев, 22.Матвиенко.

АРМЕНИЯ: 1.Юрченко, 20.Дашян, 19.Амбарцумян, 15.Мкоян (К), 2.Чалышир, 22.Маргарян, 23.Бичахчян, 5.Григорян, 7.Байрамян, 10.Селараян, 11.Барсегян.
Запасные: 12.Бучнев, 16.Бегларян, 3.Ст.Мкртчян, 4.Восканян, 6.Монрой, 8.Мурадян, 9.Серобян, 13.Галстян, 14.Арутюнян, 17.Акопян, 18.Шагоян, 21.Се.Мкртчян.
1664020171 0 0 78160
Добрий день, друзі!
Запрошуємо вас на текстову трансляцію матчу Ліги націй між збірними Вірменії та України.
1664023880 0 0 78161
Команди вже на полі. Лунає Гімн України!
1664024271 0 0 78162
1’
Матч почався.
1664024587 1000 1 78163
4’
Багато фолів на початку матчу.
1664024831 4000 0 78164
5’
Лунін рятує нашу команду після помилки Кривцова. Форвард господарів перехопив пас захисника і вийшов один на один із воротарем збірної України, але Лунін парирував його удар.
1664024927 5000 0 78165
9’
Ще один небезпечний момент у воріт нашої команди, але форвард збірної Вірменії опинився в офсайді.
1664025097 9000 0 78166
14’
Миколенко вибив м'яча зі штрафної після стандарту біля воріт збірної України.
1664025437 14000 0 78167
19’
Дальній удар Циганкова - повз ворота.
1664025679 19000 0 78168
20’
Момент у Циганкова: після пасу Ігнатенка, Віктор пробивав з кута воротарської, але воротар Вірменії відбив удар.
1664025783 20000 0 78169
22’
Гоооооооооооооооооооооооооооооооооол! Збірна України виходить вперед! Після комбінації на лівому фланзі і прострілу від Зубкова вздовж лінії воротарської, Олександр Тимчик переправив м'яча у порожні ворота - 0:1!
1664025913 22000 8 78170
26’
Господарі трохи більше контролюють м'яч. Наша команда вирішила діяти на контратаках?
1664026303 26000 0 78171
29’
Момент міг бути у збірної Вірменії, але знову офсайд.
1664026376 29000 0 78172
30’
Жовта картка для Сергія Сидорчука.
1664026408 30000 4 78173
32’
Жорстка гра у нас, багато боротьби в центрі поля.
1664026731 32000 0 78174
36’
Серія стандартів у господарів, але все під контролем захисту збірної України.
1664027047 36000 0 78175
39’
Нічого цікавого у ці хвилини матчу.
1664027189 39000 0 78176
42’
Українці контролюють м'яч.
1664027329 42000 0 78177
45’
Компенсований час першого тайму - 1 хвилина.
1664027348 45000 10 78178
45+1’
Перерва.
1664027380 45001 1 6 78179
46’
Заміна у збірної України: 5. Сергій Сидорчук — 17. Олександр Піхальонок.
1664028399 46000 3 78180
46’
Розпочався другий тайм.
1664028461 46000 2 78181
46’
Заміна у збірної Вірменії: 23. Ваган Бичахчян — 14. Оганес Арутюнян.
1664028825 46000 3 78182
49’
Активно розпочали другий тайм обидві команди.
1664028842 49000 0 78183
54’
Небезпечний момент міг бути у воріт нашої збірної, але форвард господарів був в офсайді.
1664028877 54000 0 78184
57’
Гоооооооооооооооооооооооооооооооол! Олександр Зубков забиває другий м'яч збірної України! Після прострілу з правого флангу від Тимичка до штрафної, Циганков пропустив передачу далі, а Зубков пробив під поперечину з декількох метрів - 0:2!
1664028987 57000 8 78185
59’
Продовжують атакувати підопічні Петракова.
1664029145 59000 0 78186
61’
Жовта картка для Сергія Кривцова.
1664029325 61000 4 78187
63’
Заміна у збірної Вірменії: 11. Тигран Барсегян — 18. Жирайр Шагоян.
1664029367 63000 3 78188
65’
Заміна у збірної України: 9. Роман Яремчук — 11. Артем Довбик.
1664029502 65000 3 78189
67’
Заміна у збірної України: 15. Віктор Циганков — 7. Андрій Ярмоленко.
1664029565 67000 3 78190
69’
Гоооооооооооооооооооооооооооооооооооооол! Четвертий м'яч влітає у ворота збірної Вірменії. Після багатоходової комбінації біля штрафної господарів, Олександр Зубков навісив на дальню штангу, де Артем Довбик переправив м'яча у порожні ворота. 0:3!
1664029726 69000 8 78191
70’
Жовта картка для Артака Дашяна.
1664029894 70000 4 78192
72’
Заміна у збірної України: 20. Олександр Зубков — 10. Михаило Мудрик.
1664029990 72000 3 78193
75’
Заміна у збірної Вірменії: 22. Жирайр Маргарян — 6. Жорді Монрой.
1664030306 75000 3 78195
75’
Заміна у збірної Вірменії: 15. Грайр Мкоян — 4. Тарон Восканян.
1664030399 75000 3 78196
76’
Заміна у збірної України: 4. Сергій Кривцов — 22. Микола Матвієнко.
1664030148 76000 3 78194
81’
Гоооооооооооооооооооооооооол! Данило Ігнатенко пробив метрів з двадцяти - м'яч влучив у нижній кут воріт збірної Вірменії - 0:4!
1664030464 81000 8 78197
82’
Заміна у збірної Вірменії: 10. Лукас Селараян — 9. Артур Серобян.
1664031252 82000 3 78203
84’
Гоооооооооооооооооооооол! Артем Довбик, прийнявши м'яч на лінії воротарської, відтіснив кількох суперників і пробив повз воротаря команди господарів - 0:5.