Новым главным тренером «Карпат» стал известный португальский специалист Жозе Мануэль Феррейра де Мораиш. Об этом несколько минут назад сообщила пресс-служба львовян.
Отмечается, что Жозе Мораиш — многолетний ассистент Жозе Моуриньо. Вместе с ним Жозе работал в «Порту», «Интере», «Реале» и «Челси». Информация о тренерском штабе нового руководителя «Карпат» будет озвучена позже.
Напомним, ранее стало известно об увольнении с тренерского мостика «зелено-белых» Олега Бойчишина.
-
Олександр Борков(bor1408kov)
- Наставник
16.08.2018 21:04
Чергова профанація у Карпатах!!! Бездарне керівництво,бездарні "тренери",бездарна більшість гравців!.Вже в 1000-й раз кажу і пишу-поки клубом керує димінський-"Карпат" у Львові не буде! Надія на те,що втікач від тюрми таки прозріє і зробить вірні кроки наприкінці свого життя:
- 0
-
Yarsen .(yarsen)
- Наставник
16.08.2018 17:13
Він любить англійський футбол. Мені подобається жити пристрасно і натхненно, а саме так грають в Англії (Мораїш). В`останнє ГТ тренував Барнслі в Чемпіоншипі - 15 матчів(3,4,8). Барнслі вилетів - не врятував, але 3 перемоги здобув з загальним рахунком 10-0. А ще говорить, що щасливий, коли тренує і не відчуває тиску(добре,що Дим курить в Швейцарії). Просто хочу перемагати, щоб всі-преса,фуболісти,вболівальники - були раді. Знає 7 мов,а це +. На противагу заторможеному Бойчику - імпульсивний: як був помічником Маура, на матчі Челсі-Лівер жорстко зрізався з Клоппом(https://sportarena.com/footbal....o-takoj). Поживемо - побачимо, а може вийде... Дай то Бог.
- 0
-
Sender Neotesa(sender.neotesa)
- Эксперт
16.08.2018 15:45
А бАмАгу проверили, ножечком поскребли, на просвет смотрели...?
- 0
-
Randy !
- Наставник
16.08.2018 15:32
«особенный» помощник.
- 0
-
Сергій (SS) 76
- Наставник
16.08.2018 15:30
Юрій Вернидуб ніколи не був у тренерському штабі ТОП-клубів. Але кожного року ліпить з того матеріалу, що залишається під рукою, команду, яка не тільки "терпить" і "дає бій", але й у футбол грає.
- 1
-
Talking_Box
- Старожил
16.08.2018 16:40
Це стиль Димінського.
- -1
-
Роман Малиновский
- Наставник
16.08.2018 15:30
Так и хочеться спросить а лицензия есть у него?
- 0
-
viktor sher(all4u)
- Наставник
16.08.2018 14:32
Карьера пошла в гору!
- 0
-
Skyf из Кропивницкого(Skyf)
- Эксперт
16.08.2018 14:19
Ого!
- 1
-
Николай Моя(nickcol)
- Наставник
16.08.2018 14:14
Надолго?
- 2
-
А К(D.AnKo)
- Наставник
16.08.2018 14:00
- 1
-
Ven. Vened(vened)
- Наставник
16.08.2018 13:47
Це вже цікаво... Правда, помічник Моуріньо ще не сам special one/
- 1
-
Valera Rivne(valera-kuzmich)
- Читатель
16.08.2018 13:43
- 2
-
Фреді Крюгер(Attila.Kiev.com.ua)
- Наставник
16.08.2018 13:17
А довідка в нього є?
- 1
-
Игорь(pobeda)
- Эксперт
16.08.2018 12:29
Что-то мне напоминает сюжет 95-го квартала. На аукционе купили звёздного тренера и умиляются им. А играть кто будет? В любом случае успехов Карпатам!
- 3
-
Вадим(Qutar)
- Наставник
16.08.2018 12:39
- 0
-
Игорь(pobeda)
- Эксперт
16.08.2018 17:15
Дай-то Б-г!
- 0
-
Руслан Михневич(rex)
- Наставник
16.08.2018 12:28
Лицензию категории Pro проверьте сразу,чтобы перед игрой с Шахтёром тренера не увольнять.
- 28
-
Leonid Unich(leonidchen)
- Наставник
16.08.2018 12:38
- 0
-
Бо Пекарь(BoPek67)
- Наставник
16.08.2018 12:48
не, тут работают другие технологии, сначала надо дать сыграть, а потом присудить техническое поражение :)))
- 0
-
misha d(papirnik)
- Наставник
16.08.2018 12:58
- 0
-
Естебан Бандерас(Bandera_S)
- Наставник
16.08.2018 14:13
- 1
-
павел лопаткин(pavlo74)
- Старожил
16.08.2018 14:24
Да и прививки, тоже надо проверить)))
- 0