Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

«Можно по-разному относиться к «Шахтеру», но сейчас время снять шляпу», — журналист

2019-11-07 12:08 Известный украинский спортивный журналист Руслан Свирин прокомментировал ничью донецкого «Шахтера» с «Динамо» в Загребе (3:3). Руслан ... «Можно по-разному относиться к «Шахтеру», но сейчас время снять шляпу», — журналист
162 Матч

Известный украинский спортивный журналист Руслан Свирин прокомментировал ничью донецкого «Шахтера» с «Динамо» в Загребе (3:3).

Руслан Свирин

«Можна по різному ставитися до команди «Шахтар», але зараз час скинути капелюха перед нею. Двічі відзначитися у компенсований час. Не втрачати надії на порятунок до останньої миті — і щось відбувається, хтось відчиняє перед тобою двері... П’ятов підключається до нападу і в останній атаці заробляє фол у карному майданчику суперника, рішення судді викликає нову хвилю емоцій, і в кульмінації абсолютний новачок Ліги чемпіонів Тете проявляє холоднокровність, реалізувавши пенальті. Ось і 3:3 з 3:1! За якусь мить — бо ж перед цим до мінімуму скоротили відставання теж у компенсований час! Божевільна розв’язка, яка наочно демонструє — чому футбол найпопулярніший у світі», — написал Руслан в Facebook.

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

07.11.2019, 12:08

Еще на эту тему

Самое интересное:

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть