Регистрация, после которой вы сможете:

Писать комментарии
и сообщения, а также вести блог

Ставить прогнозы
и выигрывать

Быть участником
фан-зоны

Зарегистрироваться Это займет 30 секунд, мы проверяли
Вход

Артем Франков — об игре Георгия Бущана: «Сколько уже говорят: спасать не надо — своего не пускай ничего!»

2020-10-11 11:50 Главный редактор еженедельника «Футбол» Артем Франков прокомментировал игру голкипера киевского «Динамо» и сборной Украины Георгия Бущана в поединке ... Артем Франков — об игре Георгия Бущана: «Сколько уже говорят: спасать не надо — своего не пускай ничего!»

Главный редактор еженедельника «Футбол» Артем Франков прокомментировал игру голкипера киевского «Динамо» и сборной Украины Георгия Бущана в поединке Лиги наций против сборной Германии (1:2).

Артем Франков

«Бог мой, как же стыдно подобное пропускать. Вот сколько уже говорят: спасать не надо (как в первом тайме от Гнабри и потом от Дракслера) — своего не пускай из ничего!!!» — написал Франков в авторском телеграм-канале.

Лучший комментарий

Valerra
Нестор Махно - Эксперт
11.10.2020 12:03
мене трохи бісять такі як Франков - совєтчики, ля... сам Франков не дуже помічений яе ЄВРОПЕЙСЬКИЙ експерт чи журналіст, його рівень профі - як середнячок у чемпі України. але поради давать - наше всьо.. Бущан проти французів кілька разів навіть не намагався ловить мьячі. Бо він тупо не вірив що такі мьячі летять у ворота - ну не бьють в ЧУ так!!! нема гравців що можуть так в куток кинути (що і для захисників було сюрпризом, до речі), не було і таких "пресувальщиків" як Жиру ніколи проти Б. а вчора він уже ловив УСЕ - вже всі мьячі що летіли в сторону воріт ГБ намагався зловити. а отже він зробив висновки і матч проти французів його чогось навчив. і це - дууууже великий плюс йому.. так само він просто не звик що його може сторожити форвард в метрі і кожну помилку наказувати, причому першим дотиком і без шансів. я думаю, для нього це - урок від учорашнього матчу. будем бачить. ще іспанці чогось навчать, а потім Юве і Барса - там теж вчителі знатні. отож тільки в кінці цієї осені можна буде сказати що там Бущан своє ловиьт а що виручає. техніка кіперська у нього є, школа є, антропометрія в порядку, реакція хороша - все є. і висновки він робить - ВЧИТЬСЯ на своїх помилках! так що у мене особисто з Бущаном є надія.

Читать все комментарии (70)

Подписывайтесь на Dynamo.kiev.ua в Telegram: @dynamo_kiev_ua! Только самые горячие новости

RSS
Новости
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть