Полузащитник киевского «Динамо» Георгий Цитаишвили отправится в аренду в полтавскую «Ворсклу». Об этом рассказал главный тренер «зелено-белых» Юрий Максимов.
— Действительно, «Ворскла» до конца сезона арендует у «Динамо» Георгия Цитаишвили. Этого футболиста я хотел видеть в своей команде. По другим потенциальным новичкам пока не буду говорить, еще ничего не известно, — сказал Максимов FootBoom.
-
igor G.(igorG.)
- Наставник
23.12.2020 21:23
А Супрягу тоже стоит в аренду отдать. Да вообще многих.
- 0
-
ЭРИХ ФОН ДЭНИКЕН(anatoliy4101)
- Эксперт
21.12.2020 15:26
- 0
-
L F(Leonard)
- Эксперт
21.12.2020 11:00
Макксимов гарантує Гії постійну практику і влітку, набравшись досвіду, надіємось, що хлопець повернеться в Динамо знову і вже частіше буде задіяний в основі.
- 1
-
Александр Динамит
- Наставник
21.12.2020 09:00
Что-то Луческу забраковал Гио.. Наверное ни одного полного матча так и не сыграл, по моему даже ни разу в старте не вышел.
- 0
-
Vlad Kutovoy(vladpolt)
- Эксперт
21.12.2020 09:21
- 1
-
Alex Petrov(alex3423)
- Наставник
23.12.2020 18:56
В старте два раза выходил!!
- 0
-
Энди Калифорнийский
- Начинающий писатель
21.12.2020 08:58
Ну так и отлично! Ворскла на ходу, тренер Максимов - отличный вариант для роста и практики. Удачи!
- 1
-
Александр Динамит
- Наставник
21.12.2020 08:42
Первый пошёл...
- 0
-
Мр Эбенезер Дорсет, эсквайр(kna)
- Эксперт
21.12.2020 08:24
Удачи!
- 0
-
Raphael Lantsman(raf1952)
- Эксперт
20.12.2020 23:50
Все закономерно - не играет, а так - появляется шанс хотя бы играть и, возможно - лучше, чем до сих пор. Другое
- -1
-
bsg lis(bsg.lis)
- Эксперт
20.12.2020 23:54
Цыганков?
- -1
-
Володимир: з Динамо назавжди(gvaavg)
- Эксперт
20.12.2020 22:16
А офіційно - це слова тренера іншої команди? Я чомусь думав, що офіційно - це коли оголошує офіційний сайт Динамо, спираючись на документи клубу... Хоча, це і для Цітаїшвілі, і для Динамо, напевно, варіант... В Динамо він навряд чи матиме великі шанси - принаймні, у цьому сезоні. На жаль, зараз він елементарно програє конкуренцію за місце у основі. Може, у Ворсклі зможе проявити себе?
- 2
-
Денис
- Читатель
20.12.2020 22:26
Так трансферное окно не открылось...
- 0
-
Руслан Zakarpatskyy
- Начинающий писатель
20.12.2020 21:40
Все! Губастенька втече. Не поїде вона за ним в Полтаву. Пройде любов, зівянуть помідори..
- -2
-
Sergiy S(SergiyS)
- Эксперт
20.12.2020 21:39
Головне, щоб не зробив таку помилку, як Супряга...
- 0
-
сергей полонский(sergeylwow)
- Эксперт
21.12.2020 11:25
А яку помилку зробив Супряга?
- 0
-
Остров Киев(Vetal1U)
- Старожил
20.12.2020 21:18
Все логично. А играть парню надо. Правильное решение.
- 0
-
Сергій Колома
- Наставник
20.12.2020 20:45
Успіхів хлопцю,треба грати та дорослішати!
- 1
-
Андрій "Мерс"(Andreas78)
- Наставник
20.12.2020 20:23
В Динамо станом на сьогодні йому місця нема. І Вітя і Жерсон зараз набагато сильніші. Тому все логічно. Влітку, після Євро, можливо вони обидва підуть. І Гіо зможе доіести свою спроможність грати. Але для цього потрібно не сидіти на лавці в Динамо а грати. Тому Ворскла - зараз оптимальний варіант
- 7
-
Володимир
- Начинающий писатель
22.12.2020 20:08
Справа ще й Лєднєв грає
- 0
-
iet iet(iet)
- Эксперт
20.12.2020 20:23
Цыганкова до лета не продадут. На этой же позиции есть Родригес.Еще в запасе Леднев. Поэтому Гио нужно идти в аренду.
- 5