Raport z działań humanitarnych Fundacji Braci Surkis i Dynamo w ostatnich tygodniach

2024-06-12 23:54 Nasz klub, wraz z Fundacją Braci Surkis, nadal pomaga ukraińskiej armii, dzieciom, różnym fundacjom i organizacjom ...  Raport z działań humanitarnych Fundacji Braci Surkis i Dynamo w ostatnich tygodniach
12.06.2024, 23:54

Nasz klub, wraz z Fundacją Braci Surkis, nadal pomaga ukraińskiej armii, dzieciom, różnym fundacjom i organizacjom w tym trudnym dla naszego kraju czasie.

Zdjęcie: fcdynamo.com

Każdego tygodnia przetwarzamy i spełniamy prośby wojska, straży granicznej, szpitali, domów dziecka i wysyłamy pomoc do wszystkich części naszego kraju.

Samochody na potrzeby wojska

W ostatnim czasie Fundacja Braci Surkis zakupiła, dostarczyła, przygotowała i przekazała 14 samochodów terenowych na potrzeby wojska. Wszystkie pojazdy zostały odpowiednio sprawdzone i naprawione przed przekazaniem ich naszym obrońcom.

Ponadto Fundacja przekazała specjalistyczny sprzęt - dźwig samochodowy.

Pomoc humanitarna dla tymczasowych migrantów

Oprócz pomocy wojsku, Fundacja Braci Surkis przywiązuje dużą wagę do pomocy humanitarnej. Fundacja zorganizowała dostawę 305 000 paczek makaronu instant dla osób wewnętrznie przesiedlonych, które zostały zmuszone do opuszczenia swoich domów i przeniesienia się do innych miast, a także dla naszej straży granicznej.

Ponadto duża partia żywności dla niemowląt (około 85 ton) została wysłana do potrzebujących rodzin.

Gaśnice dla Państwowej Straży Granicznej

Kolejna partia gaśnic została wysłana do jednostek Państwowej Służby Granicznej Ukrainy. To już trzecia partia 2 100 gaśnic.

Duża partia sprzętu medycznego

Fundacja Braci Surkis przekazała ostatnio szpitalom około 20 ton sprzętu medycznego. Ponadto 58 specjalistycznych łóżek medycznych zostało dostarczonych do szpitali wojskowych, aby pomóc rannym obrońcom w powrocie do zdrowia i rekonwalescencji.

Zaspokajanie innych pilnych potrzeb

W ostatnich tygodniach mobilne lodówki zostały dostarczone do szpitali, jednostek wojskowych i administracji dzięki Fundacji Braci Surkis.

Kolejna partia 25 000 batonów energetycznych została dostarczona do wojska.

"Dynamo Kijów i Fundacja Braci Surkis robią wszystko, co w ich mocy od ponad dwóch lat, gdy trwa inwazja na pełną skalę, aby osiągnąć swój główny wspólny cel - przybliżyć długo oczekiwane i upragnione zwycięstwo.

RSS
Aktualności
Loading...
"Manchester City zainteresowany Donnarummą
Dynamo.kiev.ua
23.07.2024, 04:49
Dani Olmo chce dołączyć do Barcelony
Dynamo.kiev.ua
22.07.2024, 21:56
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть
Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci więcej opcji podczas korzystania ze strony Ok