Реєстрація, після якої ви зможете:

Писати коментарі
і повідомлення, а також вести блог

Ставити прогнози
та вигравати

Бути членом
фан-зони

Зареєструватися Це займе 30 секунд, ми перевіряли
Вхід

Йозеф Блаттер: «Президент ФІФА хоче знищити мене та все, що я створив

2022-06-27 12:09 Колишній президент ФІФА Йозеф Блаттер висловився про сьогоднішнього главу цієї організації Джанні Інфантіно. Йозеф Блаттер «Я ... Йозеф Блаттер: «Президент ФІФА хоче знищити мене та все, що я створив

Колишній президент ФІФА Йозеф Блаттер висловився про сьогоднішнього главу цієї організації Джанні Інфантіно.

Йозеф Блаттер

«Я хочу обеліти своє ім'я. Коли я прийшов, ФІФА була нічим. Коли я йшов, ми були міжнародною організацією, сильною в економічному, соціальному, культурному і навіть політичному плані.

Я не знаю чому, але Інфантіно з самого початку був проти мене. Він навіть намагається сфабрикувати справу проти мене. Він хоче знищити не тільки мене, але і все, що я зробив, тому що чомусь вважає, що у нього все виходить краще.

Мене звинувачують у злочинах, у тому, що я злодій. Але це абсурд. Я не знаю, чому я опинився в суді. Я впевнений, що тисячі, якщо не мільйони футболістів теж не розуміють цього.

Я не мстива людина, але хочу, щоб мене виправдали. Це питання моєї честі та честі футболу, який я створив. Створював не один, а разом із сотнями людей, які працювали над тим, щоб зробити футбол таким, яким він є сьогодні. У футболу понад два мільярди вболівальників. Такої кількості немає жодного іншого спорту»,— цитує Блаттера RTS.

Нагадаємо, що 86-річний Блаттер був президентом ФІФА з 1998 по 2015 рік. Його усунули від футбольної діяльності на 8 років через корупцію. У 2016 році термін його усунення було скорочено на два роки.

Dynamo.kiev.ua потребує вашої підтримки. Звернення до відвідувачів сайту

RSS
Новини
Loading...
Пополнение счета
1
Сумма к оплате (грн):
=
(шурики)
2
Закрыть