Благодійний матч. «Янг Бойз» — «Динамо» — 0:0. Огляд матчу

2022-07-05 21:27 У вівторок, 5 липня, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону. Суперником «біло-синіх» був швейцарський ... Благодійний матч. «Янг Бойз» — «Динамо» — 0:0. Огляд матчу

У вівторок, 5 липня, київське «Динамо» провело черговий контрольний матч у рамках підготовки до нового сезону. Суперником «біло-синіх» був швейцарський «Янг Бойз».

Благодійний матч

«ЯНГ БОЙЗ» (Швейцарія)  «ДИНАМО» (Київ, Україна) — 0:0

«Янг Бойз» (стартовий склад): фон Бальмос, Цезигер, Угрінич, Канга, Чайва, Еліа, Фасснахт, Ніассе, Гарсія, Люстенбергер (К), Рідер.

«Динамо»: Бущан (Нещерет, 46), Кендзьора (Тимчик, 57), Забарний (Боль, 78), Попов (Сирота, 74), Караваєв (Дубінчак, 62), Сидорчук (К) (Шепелєв, 62), Шапаренко (Андрієвський, 62), Буяльський (Гармаш, 74), Вербич (Ванат, 57), Циганков (Антюх, 78), Бєсєдін (Супряга, 74).

Поєдинок розпочався в доволі середньому темпі: якщо футболісти «Динамо» намагались взяти м’яч під свій контроль, то швейцарці більше розраховували на довгі передачі. Відверто кажучи, свій перший напівмомент біля воріт «Янг Бойз» підопічні Луческу змогли створити лише на 15 хвилині, але хороший пас з правого флангу не зумів замкнути Бесєдін. Що стосується господарів, то вони зуміли відповісти киянам стовідсотковим моментом в середині тайму, але чудово у воротах зіграв Бущан, який зумів витягнути м’яча з нижнього кута після удару Канги.

Надалі ж ініціативу знову перехопили гравці «Динамо», створивши ще декілька нагод для того, щоб відкрити рахунок у зустрічі. Приміром, на 32 хвилині протистояння Буяльський та Вербич вийшли вдвох на одного захисника «Янг Бойз»: Віталій відпасував на словенця, а Беньямін ще далі на Караваєва, який також підключився до атаки, але Олександр пробив вище воріт. Цікавий момент трапився і на останній хвилині першого тайму: після навісу з правого флангу оборонець швейцарського клубу пробив по власних воротах, але м’яч полетів повз них.

Другим тайм набагато краще провели саме футболісти «Янг Бойз», які активно переходили з оборони в атаку, а також застосовували високий пресинг. Динамівці більше діяли другим номером, але навіть у такій ситуації створювали свої моменти. Щоправда, знову далась в знаки проблема із реалізацією... У підсумку — нічия, 0:0.

Нагадаємо, свій наступний благодійний матч на зборі у Швейцарії «Динамо» зіграє у суботу, 9 липня. Суперником команди Мірчі Луческу буде «Люцерн». Початок зустрічі — о 19:00.

05.07.2022, 21:27