Благодійні матчі. «Ліон» — «Динамо» — 1:3, 3:0. Огляд матчів, стенограма

2022-07-12 20:56 У вівторок, 12 липня, київське «Динамо» проводить два контрольні матчі з французьким «Ліоном» у рамках підготовки ... Благодійні матчі. «Ліон» — «Динамо» — 1:3, 3:0. Огляд матчів, стенограма

У вівторок, 12 липня, київське «Динамо» проводить два контрольні матчі з французьким «Ліоном» у рамках підготовки до нового сезону. Перший із цих спарингів уже відбувся.

Фото — fcdynamo.com

Благодійний матч

«ЛІОН» (Франція)  «ДИНАМО» (Київ, Україна) — 1:3 (0:1)
Голи:
Ель-Аруш (60) — Антюх (29), Супряга (57), В.Волошин (86)

«Динамо»: 71. Бойко (35. Нещерет, 64) — 21. Кравченко (24. Тимчик, 64), 34. Шепелєв, 19. Гармаш, 99. Антюх, 18. Андрієвський, 11. Ванат — 17. Чоловік.

«Ліон» (Стартовий склад): 35.Ріу — 2.Діоманде, 14.Дюбуа, 31.Ломамі, 19.Озчакар — 46.Бунаас, 32.Ель-Аруш, 10.Толентіно Коельо — 26.Баркола, 38.Діб, 11.Каде.

Стенограма матчу >>>

«Ліону» в дебюті матчу вдалося заволодіти перевагою, проте, окрім двох ударів з-за меж штрафної площі (в обох випадках м’яч пролетів поряд зі штангою), французька команда інших загроз воротам Бойка не створила.

Ближче до 15-ї хвилини зустрічі гра вирівнялася, і майже відразу «Динамо» отримало відмінний шанс відкрити рахунок: у штрафної «Ліона» воротарем французької команди був збитий Супряга, і арбітр без вагань призначив пенальті. Однак до гола це не призвело: Ванат, виконуючи 11-метровий штрафний удар, зумів обхитрити голкіпера, але спрямував м’яч у штангу.

Втім, свою наступну гольову можливість кияни реалізували: на 29-й хвилині матчу Гармаш, розвиваючи атаку «Динамо» по лівому флангу, увірвався в штрафну «Ліона» по лівому флангу, віддав поперечну передачу повз голкіпера, що вийшов з ворот, штанзі без проблем вразив ціль — 0:1.

У ігровий час першого тайму, що залишився на полі йшла рівна боротьба, в процесі якої жодна з команд не мала реальних шансів для зміни поточного рахунку на таблицю.

Натомість у першій половині другого тайму «Динамо» зуміло розвинути свій успіх: на 57-й хвилині зустрічі Супряга пробив з лінії штрафного майданчика, і м’яч, ударившись про штангу, влетів у ворота «Ліона» — 0:2. Щоправда, лише через три хвилини французька команда один м’яч відіграла — це Ель-Аруш ударом метрів з 18-ти відправив м’яч у «дев’ятку» воріт «Динамо» — 1:2.

Залишився час матчу гра не відрізнялася особливою видовищністю, але під завісу поєдинку «Динамо» все зуміло оформити ще один гол: на 86-й хвилині зустрічі Вікентій Волошин ударом з лінії штрафного майданчика відправив м’яч у нижній кут воріт «Лі». . Саме із таким результатом і завершився перший матч.

«ЛІОН» (Франція) — «ДИНАМО» (Київ, Україна) — 3:0 (0:0)
Голи: Лукеба (53), Буайє (74), Лега (77)

«Динамо»: 1.Бущан (35.Нещерет, 46) — 94.Кендзера (24.Тимчик, 68), 4.Попов (3.Біль, 68), 25.Забарний, 20.Караваєв — 5.Сидорчук (К), 10. Шапаренка, 29.Буяльський (44.Дубінчак, 46), 15.Циганков, 7.Вербич (11.Ванат, 75) — 41.Безєдин.

«Ліон» (Стартовий склад): 1.Антоні Лопеш, 4.Лукеба, 12. Енріке, 27.Гюсто, 22.Рен-Аделаїд, 23.Тьяго Мендес, 24.Лепенан, 20.Тете, 15.Фавр, 7.Токо-Екамбі (К), 9.Лякосетт.

Перший тайм цього матчу пройшов під знаком переваги «Ліона», але особливої ​​гостроти біля воріт «Динамо» господарі поля не створювали. Відзначити можна лише один момент, коли Токо-Екамбі вискочив практично один на один з Бущаном, пробив уже з-за меж штрафного майданчика, і м’яч ледь не чиркнув про штангу. Втім, не менш небезпечний момент був і в активі «Динамо» — це Буяльський пробив у падінні метрів з 7-ми і м’яч пролетів поряд уже зі штангою воріт «Ліона». Як би там не було, але перша половина зустрічі голів не принесла.

Початок другого тайму також пройшов під знаком переваги «Ліона», і на 53-й хвилині це вилилося в гол: в результаті подачі з кутового у ворота «Динамо» Бущан зумів парирувати перший удар, але Лукеба пробив повторно з близької відстані, відправивши м’яч. поперечину — 1:0.

Пропустивши гол, «Динамо» спробувало перехопити ініціативу, але з цього нічого не вийшло (не вважаючи неточного удару Караваєва з правої частини штрафного майданчика), і невдовзі гра знову почала проходити під диктовку французької команди. Тому не дивно, що час матчу, що залишився, кияни пропустили ще два м’ячі. Спершу Буайє ефектним ударом метрів з 25-ти відправив м’яч точно в кут воріт «Динамо», а через три хвилини в результаті розтину передачі Секуліга вискочив один на один з Нещеретом і холоднокровно перекинув динамівського воротаря.

Додамо, що наступний контрольний матч у рамках підготовки до сезону «Динамо» проведе вже найближчої п’ятниці, 15 липня. Цього разу суперником «біло-синіх» буде бельгійський «Антверпен».

Олександр Попов

Кращий коментар

andrei39
Андрей Лазко - Эксперт
12.07.2022 21:07
я не повірив спочатку що то Гармаш перший гол організував - все зробив як молодий досвідчений центрфорвард. Луческу не просто довіряє, але навіть зробив капітаном хай навіть у такому не найсильнішому складі.