Благодійний матч. «Антверпен» — «Динамо» — 2:1. Огляд матчу

2022-07-15 22:54 У п’ятницю, 15 липня, київське «Динамо» провело благодійний матч з бельгійським «Антверпеном» у рамках підготовки до ... Благодійний матч. «Антверпен» — «Динамо» — 2:1. Огляд матчу

У п’ятницю, 15 липня, київське «Динамо» провело благодійний матч з бельгійським «Антверпеном» у рамках підготовки до нового сезону.

Фото — Гетти

Благодійний матч

«АНТВЕРПЕН» (Бельгія) «ДИНАМО» (Київ, Україна)2:1 (1:1)
Голи:
Янссен (7), Бенсон (70) — Циганков (40).

«Антверпен» (Стартовий склад): Бутес, Де Лат (К), Алмейда, Краснічі, Пачо, Наінгголан, Альхассан, Геркенс, Мійосі, Бенсон, Янсен.

«Динамо»: Бущан (Бойко, 63), Караваєв (Кендзьора, 63), Сирота (Боль, 88), Забарний (Попов, 46), Дубінчак (Вівчаренко, 79), Сидорчук (К) (Андрієвський, 46), Шепелєв, Гармаш (Шапаренко, 46), Циганков (Антюх, 79), Вербич (Ванат, 46), Супряга (Бєсєдін, 63).

Футболісти «Антверпена» дуже активно почали поєдинок, задіявши високий прессинг. Динамівці намагались заспокоїти гру за рахунок контролю м’яча, але бельгійцям все ж вдалось швидко відкрити рахунок у матчі. Нападник господарів Вінсент Янссен, прийнявши м’яча в штрафній «Динамо», зумів пробити з гострого кута — повз Бущана — 1:0.

Такий початок зустрічі явно не влаштовував наставника киян Мірчу Луческу, який активно щось підказував своїм підопічним. Зрештою, за декілька хвилин динамвціям вдалось перехопити ініціативу та почати диктувати супернику свою гру. Активно на правому фланзі працювала зв’язка Караваєв-Циганков. Саме після передач та ударів Віктора у штрафній «Антверпена» ставало «гаряче». Бельгійці інколи відповідали контратаками і, відверто кажучи, могли забивати другий гол. Але ігрова перевага «Динамо» з часом таки втілилась у забитий гол. Під завісу першого тайму, після дальнього удару Сидорчука, м’яч відскочив до Вербича, а далі — до Циганкова, який з лінії воротарської пробив точно у кут воріт — 1:1.

Після перерви обидві команди продовжили грати у високому темпі, однак саме «Антверпен» був близький до того, щоб забити другий гол: Янссен чудово відкрився на передачу у штрафній і пробив головою, але після його удару м’яч попав у стійку. Динамівці більше зосередились на контролі м’яча, але їх комбінації здебільшого завершувались заблокованими ударами.

Ближче до середини другого тайму бельгійцям все ж таки вдалось забити другий гол. Бенсон чудово реалізував штрафний удар, пробивши метрів із двадцяти прямо у верхній кут воріт — 2:1. Здавалось, кияни знову зможуть відігратись, але футболісти «Антверпена» продовжили впевнено діяти в середині поля та перехоплювали більшість пасів суперника. Лише за декілька хвилин до завершення зустрічі футболісти «Динамо» зуміли створити деякий тиск на ворота бельгійців, але безрезультативно. У підсумку, «Антверпен» здобув мінімальну перемогу.

Нагадаємо, свій наступний матч «Динамо» проведе вже у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпионів: 20-го липня команда Мірчі Луческу зустрінеться з «Фенербахче». Початок гри — о 21:00.

Кращий коментар

ykcyc
петр иванченко - Эксперт
15.07.2022 23:47
Матчи с Фенербахче всё расставят по своим местам. Будет очень больно, если проиграем, но такова реальность.