Окрасою 1-го туру чемпіонату Польщі став супер-гол у падінні через себе у виконанні Мацея Сливи з «Медзя» (ФОТО, ВІДЕО)

2022-07-18 09:49 Минулого вікенду стартував чемпіонат Польщі сезону-2022/23. Окрасою 1-го туру польської Екстракласи став один із голів матчу ... Окрасою 1-го туру чемпіонату Польщі став супер-гол у падінні через себе у виконанні Мацея Сливи з «Медзя» (ФОТО, ВІДЕО)

Минулого вікенду стартував чемпіонат Польщі сезону-2022/23. Окрасою 1-го туру польської Екстракласи став один із голів матчу «Радомяк» — «Медзь».

Гол Мацея Сливи у матчі «Радомяк» – «Медзь»Гол Мацея Сливи у матчі «Радомяк» – «Медзь»

На 53-й хвилині цієї зустрічі 21-річний півзахисник команди гостей Мацей Слива відправив м’яч у ворота «Радом’яка» за допомогою ефектного удару в падінні через себе.

Щоправда, цей гол не допоміг «Медзю» здобути перемогу — на 80-й хвилині зустрічі господарі зрівняли рахунок, і матч так і закінчився внічию — 1:1.