Кочергін забив за «Ракув» у Лізі конференцій (ВІДЕО)

2022-07-22 10:39 Український півзахисник польського «Ракува» Владислав Кочергін відзначився забитим м’ячем за свою команду у вчорашньому матчі 2-го ... Кочергін забив за «Ракув» у Лізі конференцій (ВІДЕО)

Український півзахисник польського «Ракува» Владислав Кочергін відзначився забитим м’ячем за свою команду у вчорашньому матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти казахстанської «Астани» (5:0).

Владислав Кочергін

26-річний футболіст з’явився на поле відразу після перерви, а на 77-й хвилині зустрічі, прийнявши розрізну передачу в лівій частині штрафного майданчика суперника, технічним ударом відправив м’яч у ворота у протихід воротареві.