CEE Cup 2022. «Динамо U-19» — «Славія U-19» — 2:2

2022-07-24 21:37 У неділю, 24 липня, юнацька команда київського «Динамо» (U-19) провела другий матч на міжнародному турнірі CEE ... CEE Cup 2022. «Динамо U-19» — «Славія U-19» — 2:2

У неділю, 24 липня, юнацька команда київського «Динамо» (U-19) провела другий матч на міжнародному турнірі CEE Cup 2022, що проходить у Празі. На цей раз суперником «біло-синіх» стала місцева «Славія».

У першому турі обидві команди перемогли англійську «Астон Віллу» (динамівці здобули мінімальну перемогу завдяки голу Кремчанина з пенальті, а «Славія» виграла з рахунком 2:1), тому у звітній зустрічі вирішувалася доля лідерства в групі і.

Турнір CEE Cup 2022

«Славія U-19» (Прага, Чехія) — «Динамо U-19» (Київ, Україна) — 2:2 (0:2)
Голи: Дуфек (54), Хайєк (56) — Слюсар (33), Яцик (38)

«Динамо»: Погорілий, Гусєв (Цилик, 71), Філатов, Біль (Балаба, 57), Бенедюк, Саленко (Грохольський, 47), Яцик (К), Царенко, Слюсар (Маткевич, 41), Кремчанин (Василець, 60), Дзень ( Горбач, 50).

По порівнянню зі вчорашнім матчем проти «Астон Вілли» головний тренер динамівської команди Ігор Костюк зробив три зміни у стартовому складі: сьогодні з перших хвилин замість Маткевича і Горбача вийшли гравці атаки Кремчанин і День, а місце у воротах зайняв.

Заволодівши ініціативою зі старту матчу, «Динамо» фактично не дозволяло господарям переходити центр поля. Однак і до гостроти біля воріт «Славії» справа доходила нечасто, хоча кияни активно атакували, використовуючи обидва фланги.

На 10-й хвилині Кремчанин увірвався у штрафну «Славії» лівим флангом і потужно пробив по воротах — якщо гравець суперників не кинувся під м’яч, динамівці цілком могли б повести в рахунку. Пізніше Кремчанин опинився вже на протилежному фланзі, звідки прострілював у штрафну, проте ніхто з партнерів не встиг на цю передачу. Через кілька хвилин той же Кремчанин опинився на добиванні після удару Дзеня і рикошету від захисників, але пробив повз ворота. Міг відзначитися і кращий гравець матчу з «Астон Віллою» Царенко після його удару з далекої дистанції м’яч пролетів над поперечиною.

З середини першого тайму гравці «Славії» почали вище зустрічати динамівців і кілька разів змогли прорватися до воріт Погорілого. Втім, і їм довгий час не вдалося створити гольові моменти — можна відзначити хіба що дальній удар низом від капітана «Славії» Лопатара, проте голкіпер «Динамо» контролював ситуацію в тому моменті.

На 33-й хвилині «біло-сині» повели в рахунку — Царенко зробив простріл з правого флангу в штрафну, де Слюсар з лінії воротарського торкання замкнув передачу.

Яцик міг відразу ж розвивати перевагу, але на його удар з гострого кута зреагував воротар «Славії» Томас. Результативною для капітана «Динамо» виявилася друга спроба — на останніх хвилинах першого тайму після прострілу Бенедюка ліворуч Яцик підхопив м’яч у районі 11-метрової позначки і точно пробив у дальній кут. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь киян, хоча на останніх секундах компенсованого часу чехи створили свій найкращий момент першої 40-хвилинки. Рандазу прорвався по лівому флангу і прострілив у центр від лицевої лінії, але його партнер пролетів повз м’яч.

Вже в дебюті другого тайму схожий епізод мали і динамівці, проте прострілу Бенедюка не вистачило завершення. Не розпорядився м’ячем і Грохольський, який, тільки-но вийшовши на заміну, вибіг один на один із воротарем «Славії».

Ближче до екватора тайму представникам Праги вдалося несподівано зрівняти рахунок та повернути інтригу в хід матчу. Протягом двох хвилин Якуб Дуфек і Давид Хайєк скористалися двома провалами в центрі оборони «Динамо», по черзі обігравши Антона Боля і вразивши ворота Погорілого.

Вирішальні хвилини поєдинку динамівці провели з м’ячем і навіть відзначилися втретє, проте це взяття воріт у виконанні Царенка не було зараховано через офсайд у Антона. Тож фінальний свисток зафіксував рахунок 2:2, який за додатковими показниками вивів у фінал, де вже чекав на суперника бразильський «Палмейрас», празьку «Славію».

Динамівці, у свою чергу, зіграють у поєдинку за третє місце, який відбудеться 26 липня на Stadion Admira Praha (початок о 12:15 по Києву). Суперником киян у цьому матчі стане інший представник Праги — «Спарта».