Віталій Буяльський: «Ми заслужили на перемогу більше»

2022-07-29 06:47 Півзахисник київського «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував перемогу своєї команди над турецьким «Фенербахче» (2:1) у матчі 2-го ... Віталій Буяльський: «Ми заслужили на перемогу більше»

Півзахисник київського «Динамо» Віталій Буяльський прокоментував перемогу своєї команди над турецьким «Фенербахче» (2:1) у матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Віталій Буяльський. Фото — Ю.Юр'єв

— Чим відрізнявся план команди на першу гру і на другу?

— У принципі, нічим, тому що в першому матчі основним завданням було зіграти на нуль у захисті, і в другому матчі так само головне було не пропустити гол, ми знали, що свій момент у нас буде і ми намагатимемося його.

— Наскільки важливо було стриматися в перші хвилини, коли трибуни особливо тиснули?

— Ми готувались до перших 15-20 хвилин, щоб психологічно стриматися, бо вболівальники женуть команду, у неї більша підтримка. Можна сказати, що нам десь пощастило, не все нам вдалося за ці перші 20 хвилин, але, напевно, ми більше заслужили перемогти.

— Як позначилося на грі видалення у складі «Фенербахче»? Як воно змінило гру?

— Воно повністю змінило гру. Будь-якій команді важко грати в меншості.

— Наскільки важливою є ця перемога для «Динамо», для вітчизняного спорту, для України?

— Насамперед, вона важлива для України, для наших уболівальників, для нашого народу, людей, які захищають Україну.

Кращий коментар

auto-igor226
Игорь Бока Хуниор - Наставник
29.07.2022 07:31
Виталий по ногам получал весь матч. Но в результате и красная на нем, и гол его! Молодцы, спасибо за игру!