Іван Петряк відзначився голом за «Фехервар» у Лізі конференцій (ВІДЕО

2022-08-05 09:00 Український півзахисник угорського «Фехервару» Іван Петряк відзначився першим голом за свою команду у сезоні-2022/23. Іван Петряк ... Іван Петряк відзначився голом за «Фехервар» у Лізі конференцій (ВІДЕО

Український півзахисник угорського «Фехервару» Іван Петряк відзначився першим голом за свою команду у сезоні-2022/23.

Іван Петряк

28-річний українець потрапив у стартовий склад «Фехервару» на вчорашній матч 3-го кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти молдавського «Петрокуба», а на 66-й хвилині зустрічі відправив м’яч ворота суперника, замкнувши у воротарській площі. При цьому Петряк провів на полі всі 90 хвилин гри.

Додамо, що в цьому поєдинку взяли участь ще двоє українських легіонерів — колишні футболісти київського «Динамо» Артем Шабанов (повний матч, жовта картка) та Євген Макаренко (вийшов на заміну після перерви).

Ліга конференцій. 3-й кваліфікаційний раунд. Перший матч

«Фехервар» (Секешфехервар, Угорщина) «Петрокуб» (Хінчешти, Молдова) 5:0 (3:0)
Голи: Дардаї (20, Кодро (23 пін.), Стопіра (35), ПЕТРЯК (66), Зівзівадзе (88 пін.)

Минулого сезону Петряк провів за «Фехервар» 29 матчів (20 з них він починав у стартовому складі), забивши 8 голів і віддавши три результативні передачі.