Четвертий матч Ярмоленка за Аль-Айн: знову без результативних дій

2022-08-05 09:26 Український новачок еміратського «Аль-Айну», колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, вчора провів черговий, уже четвертий матч ... Четвертий матч Ярмоленка за Аль-Айн: знову без результативних дій

Український новачок еміратського «Аль-Айну», колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, вчора провів черговий, уже четвертий матч за свою нову команду.

Андрій Ярмоленко

32-річний футболіст потрапив у стартовий склад «Аль-Айна» на контрольний поєдинок із саудівським клубом «Аль-Фейха». У перерві українця було замінено, а сам матч завершився поразкою команди Ярмоленка та Реброва з рахунком 0:2.

Нагадаємо, у своєму першому матчі за «Аль-Айн» Ярмоленко вийшов на заміну у другому таймі, у другому поєдинку у складі свого нового клубу провів на полі 70 хвилин, а в третій зустрічі відіграв перший тайм. Результативними діями українському легіонеру за «Аль-Айн» відзначитися поки що не вдалося.

Кращий коментар

auto-s2r
s2r Дед - Эксперт
05.08.2022 13:02
Да что же вы все такие злые? Акклиматизация, новый чемпионат, налаживание взаимодействия в контрольных матчах. Все еще придет.