Крістіан Ільцер: «Мені рідко доводилося бачити, щоби команда домінувала так, як це продемонстрував «Штурм»

2022-08-07 07:43 Головний тренер австрійського «Штурму» Крістіан Ільцер прокоментував нічийний результат у вчорашньому матчі своєї команди з «Рідом» ... Крістіан Ільцер: «Мені рідко доводилося бачити, щоби команда домінувала так, як це продемонстрував «Штурм»

Головний тренер австрійського «Штурму» Крістіан Ільцер прокоментував нічийний результат у вчорашньому матчі своєї команди з «Рідом» (1:1) у рамках 3-го туру чемпіонату Австрії.

Крістіан Ільцер

«Дуже прикро. Це однозначна втрата двох очок („Штурм“ у матчі з „Рідом“ вів у рахунку 1:0 з 11-ї та до 78-ї хвилини зустрічі, а потім пропустив гол із пенальті, — прим.ред.).

Я задоволений грою своїх підопічних. Мені рідко доводилося бачити, щоби команда домінувала так, як це продемонстрував „Штурм“ сьогодні. Але ми не створили достатньо моментів, щоб забити більше, ніж один м’яч. Ми не були досить конкретними в завершальній фазі своїх атак. Навіть перебуваючи у більшості (з 61-ї хвилини матчу, — прим.ред.), ми робили недостатньо в атакуючій фазі», — сказав Ільцер після матчу з «Рідом».

Нагадаємо, «Штурм» є суперником київського «Динамо» у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. Перший матч між цими командами відбувся минулої середи і завершився перемогою киян з рахунком 1:0, а найближчого вівторка, 9 серпня, суперники проведуть у Граці поєдинок у відповідь.

07.08.2022, 07:43