В'ячеслав Грозний: «Я впевнений, що динамівці пройдуть австрійців»

2022-08-07 19:51 Відомий український тренер В’ячеслав Грозний в інтерв’ю Sport Arena висловив свою думку щодо перемоги «Динамо» над ... В'ячеслав Грозний: «Я впевнений, що динамівці пройдуть австрійців»

Відомий український тренер В’ячеслав Грозний в інтерв’ю Sport Arena висловив свою думку щодо перемоги «Динамо» над «Штурмом» (1:0) у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліґи чемпіонів.

В'ячеслав Грозний

— Звичайно ж, усі чудово бачили матч та ознайомилися з аналітикою та статистикою гри. Тому я нагадаю лише кілька епізодів. Потрібно бути об’єктивними: на 20-й та 24-й хвилинах двічі реально міг забивати 19-річний датський форвард Расмус Хойлунн. Але в першому випадку врятував Георгій Бущан, до чого ми вже добре звикли, а в другому епізоді Расмус із семи метрів пробив вище воріт. Потрібно бути об’єктивними: нам пощастило у другому моменті.

Але більше шансів супернику динамівці вирішили не давати. Тому буквально за кілька хвилин кияни забили вирішальний м’яч. І зробили це підопічні Мірчі Луческу у своєму динамівському стилі: після активного включення крайніх захисників в атаку з подальшою якісною передачею Дубінчака та завершенням у виконанні Караваєва. До речі, кияни у цій кваліфікації забили усі три свої голи саме таким чином.

Матчі на результат зазвичай гарними не бувають. Важливо, що динамівці не пропускають у двох із трьох матчів. А на виїзді вони грають набагато успішніше. Організація гри «Динамо» вища, ніж у суперника. Та й реалізація моментів у двох поспіль матчах дозволяє досягати необхідного результату. Давайте не бігти попереду паровоза та не заглядати вперед на протистояння з «Бенфікою». Зараз є матч у відповідь зі «Штурмом»! Давайте побажаємо всьому колективу «Динамо» успіхів та якісної гри!

Я впевнений, що динамівці пройдуть австрійців, маючи в запасі перемогу у гостинній польській Лодзі, — сказав Грозний.

07.08.2022, 19:51