Ракицький у своєму першому матчі за «Адану Демірспор» отримав жовту картку та побачив гол колишнього гравця київського «Динамо»

2022-08-08 11:25 Відомий український захисник Ярослав Ракицький провів перший офіційний матч за свій новий клуб — турецьку «Адану ... Ракицький у своєму першому матчі за «Адану Демірспор» отримав жовту картку та побачив гол колишнього гравця київського «Динамо»

Відомий український захисник Ярослав Ракицький провів перший офіційний матч за свій новий клуб — турецьку «Адану Демірспор».

Ярослав Ракицький (праворуч) у матчі з «Гіресунспором»

33-річний футболіст потрапив у стартовий склад «Адани Демірспор» на вчорашній матч 1-го туру чемпіонату Туреччини з «Гіресунспором» (3:2) і провів на полі всі 90 хвилин гри. У компенсований час другого тайму Ракицький отримав жовту картку.

Цікаво, що один із трьох голів «Адани Демірспора» в цьому матчі — на рахунку колишнього півзахисника київського «Динамо» Юнеса Беланди.

Нагадаємо, останнім клубом Ракицького був російський «Зеніт», контракт з яким він розірвав після початку війни Росії проти України. Після цього захисника активно «сватали» до його рідного клубу, донецького «Шахтаря», але в підсумку футболіст оформив співпрацю з «Аданою Демірспором».