Ігор Йовічевич: «Настрій нам такий результат не зіпсує»

2022-08-08 14:39 Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевіч прокоментував підсумок благодійного матчу з «Ромою», який завершився перемогою італійського клубу ... Ігор Йовічевич: «Настрій нам такий результат не зіпсує»

Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовічевіч прокоментував підсумок благодійного матчу з «Ромою», який завершився перемогою італійського клубу з рахунком 5:0.

Ігор Йовічевіч і Жозе Моурінью. Фото: shakhtar.com

— Тяжкий матч, якщо ми дивимося по результату. Це хороший тест для нас — побачили кілька ситуацій, які підуть нам на користь, моменти, над чим нам потрібно працювати. Порівнювати наші з «Ромою» склади зараз важко, навіть несправедливо — і за бюджетами, і за рівнем футболістів.

Перший тайм для нас вийшов хорошим упродовж 30 хвилин: успішно виходили з-під пресингу «Роми», вдавалось те, над чим працювали на тренуваннях. Супернику було складно знайти між лініями Дзаніоло та Дібалу, якого не було видно взагалі в перші півгодини. Але точкові моменти й помилки визначили перебіг матчу. Є різниця між тим, щоб іти на перерву з 1:0 або 3:0. Гадаю, саме тут змінилася гра, емоції футболістів. І, звісно, гравці такого рівня, як у «Роми», з такою атмосферою на стадіоні карають за кожну помилку.

У другому таймі також через комбінації у нас виходило достатньо, але не було конкретики в останній третині поля. У цьому випадку, як кажуть, все купується грошима, тому й торгуються на європейському ринку гравці по 70, по 100 мільйонів. Тож для нас це хороший урок — подивитися, де ми зараз є, що ми успішно зробили, що робили не на тому рівні. «Рома» — фізично потужна команда, яка обігравала нас у єдиноборствах. Вони вже зараз розпочинають чемпіонат, і це також невеликий нюанс. У нас ще є над чим попрацювати. Тому готуватимемося далі.

Вважаю, цей матч піде нам до активу, попри підсумок. Настрій нам такий результат не зіпсує, хоч він виглядає не дуже добре. Але маємо розуміти, з ким ми грали, де грали, у якій атмосфері — і для багатьох футболістів це перший такий досвід. Скажу іще раз: особливо перший тайм піде в актив, другий тайм теж по комбінаториці, але помилки наших футболістів під таким тиском визначили результат матчу, — сказав Йовічевіч.

08.08.2022, 14:39