Контрольний матч. «Динамо U-19» — «Кривбас U-19» — 3:2

2022-08-16 14:40 «Динамо U-19» у рамках підготовки до нового сезону провело черговий контрольний матч на клубній базі у ... Контрольний матч. «Динамо U-19» — «Кривбас U-19» — 3:2

«Динамо U-19» у рамках підготовки до нового сезону провело черговий контрольний матч на клубній базі у Віте-Литовській. Суперником динамівців була юнацька команда новачка УПЛ і, відповідно, чемпіонату U-19 у новому сезоні, криворізького «Кривбасу».

Контрольний матч

«Динамо U-19» — «Кривбас U-19» — 3:2
Голи: Кремчанін (13), Білоконь (36), Малиш (65) — Циганков (гравець на перегляді) (40, 52)

«Динамо»: 1.Ігнатенко (12.Авраменко, 46) — 8.Бенедюк (к), 4.Філатов, 17.Сизонюк (5.Бойченюк, 58), 14.Білоконь (6.Котуха, 63) — 3.Балаба, 22.Малиш, 14.Саленко (Янчишин, 89) — 7.Кремчанін (27.Тетеря, 89), 9.Маткевич (21.Василець, 62) — 2.Дзень (16.Зоренко, 80).

«Кривбас» (стартовий склад): 1.Хома, 14.(гравець на перегляді), 5.(гравець на перегляді), 4.Ухань, 2.Щуров, 9.Чудак, 17.Панов, 10.Ніколашин (к), 8.Мисляй, 19.Карпусь, 11.Циганков (гравець на перегляді).

Гості, яких очолює знаменитий динамівець Віталій Косовський, активно розпочали гру та вже на 8-й хвилині створили перший момент біля воріт «Динамо», проте завершальний удар Дмитру Чудаку відверто не вдався. Проте вже за дві хвилини Чудак знову загрожував воротам киян, пробивши з кута воротарського майданчика, і цього разу вже Денису Ігнатенку довелося демонструвати свою майстерність.

На стартову активність гостей «біло-сині» одразу відповіли результативною атакою на 13-й хвилині. Навін Малиш з півкола перед штрафним майданчиком віддав пас уперед на Дмитра Кремчаніна, який першим дотиком «хитнув» захисника, а другим лівою ногою відправив м’яч у дальній кут воріт.

На 18-й хвилині вже Микита Дзень отримав свій шанс відзначитись у воротах гостей, проте кіпер «Кривбаса» Дмитро Хома вчасно вийшов із воріт та виграв дуель у форварда. Ще за сім хвилин Кремчанін після передачі через все поле у виконанні Сизонюка мав чистий вихід віч-на-віч з голкіпером, однак знову переможцем мікродуелі виявився Хома.

На 36-й хвилині Дзень проривався до воріт гостей після пасу із глибини, його збили у штрафному майданчику, і навіть самі гравці «Кривбасу» зупинилися в очікуванні призначення очевидного пенальті, проте ще до свистка Даніл Білоконь підхопив м’яч та покотив у порожні ворота. Арбітр зарахував взяття воріт — 2:0.

Усього лише за чотири хвилини «Кривбас» скоротив відставання в рахунку. Ухань прорвався по правом флангу, пройшовши кількох опонентів та прострілив у воротарський майданчик, звідки гравець на перегляді Антон Циганков ударом в один дотик переправив м’яч у ворота.

На початку другого тайму команди обмінялися гострими моментами. Особливо небезпечним була атака «Кривбаса» з прострілом вздовж воріт, проте ні воротар киян Авраменко, ані форвард гостей Карпусь до м’яча не дісталися.

Проте на 52-й хвилині активність гостей все ж реалізувалась у забитий м’яч. Автор першого голу гостей Циганков підробив м’яч собі під удар та пробив метрів з 19-ти — точно в нижній кут воріт Авраменка.

На 65-й хвилині динамівці знову повели в рахунку. Микита Дзень виконав навіс з правого флангу з глибини, а Навін Малиш із центру штрафного майданчика ударом головою переправив м’яч за комірець голкіперу.

За кілька хвилин «Динамо» мало можливість збільшити перевагу в рахунку, коли Дзень замикав простріл з флангу, проте Хома на його удар з близької відстані зреагував.

Гравці «Кривбаса» до останніх хвилин намагалися відігратися, вдаючись до високого пресингу на чужій половині поля, однак кияни втримали переможний рахунок — 3:2.