Головний тренер «Бенфіки» Роджер Шмідт: «Динамо» показало себе командою з високою якістю, особливо в атаці»

2022-08-18 07:41 Головний тренер лісабонської «Бенфіки» Роджер Шмідт прокоментував перемогу своєї команди над київським «Динамо» (2:0) у першому ... Головний тренер «Бенфіки» Роджер Шмідт: «Динамо» показало себе командою з високою якістю, особливо в атаці»

Головний тренер лісабонської «Бенфіки» Роджер Шмідт прокоментував перемогу своєї команди над київським «Динамо» (2:0) у першому матчі плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів, який відбувся минулої середи в польській Лодзі.

Роджер Шмідт

«Це була складна гра. Перемога на виїзді — гарний результат, ми до нього прагнули і його домоглися, але зіграли лише першу половину цього протистояння.

Київське „Динамо“ показало себе командою з високою якістю, особливо в атакі. Наш суперник вміє діяти на швидкості, проводячи гарні комбінації. Особливо, це можна було бачити у другому таймі, де нам доводилося дуже непросто в обороні, а воротар у деяких епізодах виручав нашу команду.

„Динамо“ більше ризикувало в останні 20 хвилин гри, внесло більше свіжості в гру замінами і зробило все можливе, щоб забити голи і досягти кращого для себе результату перед матчем-відповіддю. Ми завжди повинні поважати якість суперника. Київське „Динамо“ — складна команда для захисту, особливо на останньому рубежі: цей суперник дуже гарний у створенні комбінацій та моментів.

Тому ми не втрачаємо концентрацію перед матчем-відповіддю з таким небезпечним суперником. Будемо напоготові з першої хвилини гри. Необхідно якомога краще підготуватися до другої зустрічі. Ми тільки на півдорозі до Ліги чемпіонів: сьогодні ми показали хорошу, досягли хорошого результату, але це ще нічого не означає. У футболі все можливо, і за 90 хвилин гри на футбольному полі може статися все, що завгодно.

У матчі-відповіді ми повинні бути уважні і на сто відсотків зосереджені. Прагнемо перемогти „Динамо“ і в Лісабоні. Ми перебуваємо на початку сезону, і маємо матч за матчем підтверджувати, що є гарною командою», — сказав Шмідт на післяматчевій прес-конференції.

Кращий коментар

auto-mikolaz
МиколаZ - Читатель
18.08.2022 08:21
Це ж треба так тонко познущатися - особливо в атаці:) Рівень команд різний - це однозначно, помилки, які вибачали Фенер та Штурм, Бенфіка не вибачила і забила. Постійна гра назад призвела до закономірного результату - кваліфікований суперник за це покарав. Позиційна оборона - це вчорашній день, сучасні команди грають по гравцям, атакуючи в момент приймання м'яча (рішення), наші тренери практикують позиції гравців, між які суперник легко знаходить своїх бистрих гравців. Щоб так грати потрібна краща фізична готовність і краща кваліфікація гравців, чого у нас поки бракує і тому ми так легко даємо суперникам проходити свою оборону і не встигати накривати. Якби той же Шепелев грав зі своїм гравцем, той би просто не встиг би пробити мимо нього, як це робили захісники Бенфіки з ударами Караваєва, Циганкова. Є над чим працювати, але маємо те, що маємо. Інших гравців у нас не буде, ці важкі часи треба перечекати, як в принципі і в нашому житті.