Малиновський відзначився голом за «Аталанту» у матчі з «Міланом» (ВІДЕО)

2022-08-22 06:41 Український півзахисник італійської «Аталанти» Руслан Малиновський відзначився голом за свою команду у вчорашньому матчі 2-го туру ... Малиновський відзначився голом за «Аталанту» у матчі з «Міланом» (ВІДЕО)

Український півзахисник італійської «Аталанти» Руслан Малиновський відзначився голом за свою команду у вчорашньому матчі 2-го туру Серії А з «Міланом».

Руслан Малиновський

29-річний футболіст потрапив у Стартовий склад «Аталанти» на цей поєдинок, а 29-й хвилині зустрічі ефектним ударом відразу з лінії штрафного майданчика відкрив рахунок. На 73-й хвилині Малиновський був замінений.

Чемпіонат Італії 2-й тур

«Аталанта» — «Мілан» — 1:1 (1:0)
Голи:
МАЛИНІВСЬКИЙ (29) — Беннасер (68)

«Аталанта»: Муссо, Хатебур, Толої, Гімшити (Околи, 82), Демірал, Меле (Дзортеа, 89), де Рон, Малиновський (Лукман, 73), Пашаліч (Скальвіні, 73), Копмейнерс, Сапата (Муріель, 73).

Нагадаємо, минулий тур Серії А Малиновський також провів результативно, відзначившись асистом у матчі з «Сампдорією».