Роберт Левандовські забив перший гол за «Барселону» у Ла Лізі (ВІДЕО)

2022-08-22 09:40 Новачок іспанської «Барселони», нападник Роберт Левандовскі, провів перший гол за свій новий клуб у чемпіонаті Іспанії. ... Роберт Левандовські забив перший гол за «Барселону» у Ла Лізі (ВІДЕО)

Новачок іспанської «Барселони», нападник Роберт Левандовскі, провів перший гол за свій новий клуб у чемпіонаті Іспанії.

Роберт ЛевандовськийРоберт Левандовські

Польський форвард потрапив у стартовий склад каталонців на вчорашній матч 2-го туру Ла Ліги з «Реал Сосьєдадом» і вже на першій хвилині цієї зустрічі відкрив рахунок. При цьому у другому таймі Левандовскі оформив дубль.