Клопп: «Це звучить дико, але «Ліверпуль» повинен був перемагати»

2022-08-23 14:47 Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував поразку своєї команди у матчі 3-го туру АПЛ проти «Манчестер ... Клопп: «Це звучить дико, але «Ліверпуль» повинен був перемагати»

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував поразку своєї команди у матчі 3-го туру АПЛ проти «Манчестер Юнайтед».

Юрген Клопп, Getty Images

— МЮ агресивно розпочав поєдинок, і ми добре розуміли, що так буде. Реальність продемонструвала, настільки ми готові до подібного сценарію. Спочатку гравці МЮ влучили у стійку, а потім забили гол. Ми часто гарячкували.

У деяких ситуаціях «Ліверпулю» нещастило, особливо під час стандартів. В одному з епізодів я не зрозумів, як м’яч не опинився у воротах. У таких поєдинках ми маємо забивати і йти на перерву з рахунком 1:1.

Другий гол тільки ускладнив нам життя. Згодом нам вдалося забити, а гра перетворилася на безлад, який періодично зупиняв арбітр. Це не той результат, який ми хотіли здобути.

Ми повинні були перемогти у цьому поєдинку, якби зіграли трішки краще і були впевненішими. Розумію, що це звучить дико, але я так оцінюю цей матч, — сказав Юрген Клопп.

Додамо, що після 3 турів АПЛ «Ліверпуль» займає 16 сходинку, маючи у своєму активі 2 залікових пункти.