«Динамо» перейшло в груповий етап Ліги Європи. «Бенфіка» — «Динамо» — 3:0. Огляд матчу, статистика

2022-08-23 23:50 Цього тижня проходять матчі-відповіді плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. В одному з них у вівторок, 23 ... «Динамо» перейшло в груповий етап Ліги Європи. «Бенфіка» — «Динамо» — 3:0. Огляд матчу, статистика

Цього тижня проходять матчі-відповіді плей-офф раунду кваліфікації Ліги чемпіонів. В одному з них у вівторок, 23 серпня, зустрічалися португальська «Бенфіка» та київське «Динамо». Поєдинок проходив у Лісабоні.

Фото — Гетті

Ліга чемпіонів. Плей-оф раунд кваліфікації. Матч-відповідь

«БЕНФІКА» (Лісабон, Португалія)«ДИНАМО» (Київ, Україна)3:0 (3:0)
Голи: Отаменді (27), Рафа Сілва (40), Нерес (42)

Перший матч — 2:0

Попередження: Муса (85) — Шепелєв (81)

«Динамо»: 1.Бущан — 94.Кендзера, 25.Забарний, 34.Сирота, 2.Вівчаренко (44.Дубінчак, 64) — 5.Сидорчук (К), 10.Шапаренко — 20.Караваєв (24.Тимчик, 87), 2 .Буяльський (14.Яцик, 90+3), 8.Шепєлєв (37.Царенко, 87) — 41.Бєсєдін (11.Ванат, 64).
Запасні: 35.Нещерет, 71.Бойко, 3.Боль, 6.Бурда, 19.Гармаш, 21.Кравченко, 99.Антюх.

«Бенфіка»: 99.Влаходімос — 2.Жілберто, 30.Отаменді (К), 91.Морато, 3.Гримальдо — 13.Фернандес (55.Бернарду, 90), 61.Флорентіну (28.Вайгль, 70) — 7.Нерес (17.Гонсалвеш, 70), 20.Жоау Маріу, 27.Рафа Сілва (39.Араужу, 70) — 88.Рамуш (33.Муса, 52).
Запасні
: 77.Лейте, 5.Вертонген, 6.Бах, 9.Яремчук, 22.Шикинью, 23.Рістіч, 66.Антоніу Сілва.

«Динамо» з одного боку впевнено розпочало цей матч, але, з іншого боку, підопічним Мірчі Луческу зовсім не вдавалося зачепитися за м’яч. У підсумку, гольові моменрти створювала виключно «Бенфіка». Так, на 12-й хвилині зустрічі Отаменді пробив головою з кута воротарського після подачі з кутового м’яч летів точно в верхній кут воріт «Динамо», але киян виручила відмінна реакція Бущана. Потім відбувся найнебезпечніший удар Гримальдо зі штрафного — м’яч чиркнув про штангу. Нарешті, на 21-й хвилині матчу Нерес ефектно пробив у падінні через себе з лінії воротарської — знову Бущан опинився на висоті.

Але на 27-й хвилині «Бенфіка» все ж добилася свого: Нерес виконав діагональ з правого флангу, на дальній штанзі Отаменді виграв боротьбу в повітрі у Бєсєідина і ударом головою з близької відстані.

А під завісу першого тайму динамівці пропустили ще два голи гол. Спершу Сирота, отримавши пас назад від Вівчаренка, вирішив зіграти на Бущана, але, в підсумку, зіграв прямо на Рафу Сілву, вивівши того один на один з воротарем «Динамо», і півзахисник «Бенфіки» наданий йому шанс не | . Ну а потім Нерес, отримавши в правій частині штрафної площі киян передачу від Рамуша, обвідним ударом направив м’яч точно в далекий кут воріт Бущана — 3:0.

Другий тайм за своїм змістом мало чим відрізнявся від першої половини зустрічі. Динамівці трохи покращили контроль над м’ячем, але повноправним господарем становища залишалася «Бенфіка». Шанси розвинути успіх португальської команди були у Нереса, Муси, Гонсалвеша, Жоау Маріу. Фернандес і зовсім без перешкод пробивав з лінії воротарської — в черговий раз «біло-синіх» врятував Бущан. Але в цілому, господарі поля, звичайно зменшили оберти, граючи без особливої ​​напруги і витрати сил. Проте навіть в цих умовах шансів у «Динамо» забити хоча б один м’яч просто не було. При цьому за всю гру кияни так не змогли завдати жодного удару у ворота суперника. У підсумку рахунок першого тайму став підсумком всього матчу — 3:0.

Таким чином, за сумою двох зустрічей (0:2, 0:3) «Динамо» не змогло подолати бар’єр у вигляді «Бенфіки» і тепер продовжить боротьбу в груповому етапі Ліги Європи. Жеребкування цієї стадії турніру відбудеться у найближчу п’ятницю, 26 серпня.