Коноплянка забив перший гол за «Краковію»

2022-09-01 07:01 Український півзахисник польської «Краковії» Євгенія Коноплянки відзначився дебютним голом за свій нинішній клуб. Євген Коноплянка 32-річний ... Коноплянка забив перший гол за «Краковію»

Український півзахисник польської «Краковії» Євгенія Коноплянки відзначився дебютним голом за свій нинішній клуб.

Євген Коноплянка

32-річний футболіст потрапив у заявку «Краковії» на вчорашній матч 1/32 фіналу Кубка Польщі з «Лаговом» (представник третього дивізіону країни), після перерви вийшов на заміну, а на четвертій компенсованій хвилині зустрічі вразив ворота суперника.

Кубок Польщі. 1/32 фіналу

«Лагів» — «Краковія» — 1:3 (1:1)
Голи: Гельмецьки (11) — Какабадзе (45). Гіце (59), КОНОПЛЯНКА (90+4)

Нагадаємо, Коноплянка перейшов у «Краковію» на початку лютого з донецького «Шахтаря». У частині минулого сезону, що залишилася, він провів за польський клуб 10 матчів, але результативними діями не відзначився. У нинішньому сезоні він взяв участь у трьох із восьми матчів «Краковії».