Юрген Клопп: «Гол на 98-й хвилині — це відповідь на «затягування часу»

2022-09-01 15:44 Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу своєї команди у матчі 5-го туру АПЛ проти «Ньюкасла» ... Юрген Клопп: «Гол на 98-й хвилині — це відповідь на «затягування часу»

Головний тренер «Ліверпуля» Юрген Клопп прокоментував перемогу своєї команди у матчі 5-го туру АПЛ проти «Ньюкасла» (2:1). Вирішальний гол у матчі «червоні» забили на 98-й хвилині. Відзначився португалець Фабіу Карвалью.

Юрген Клопп, Getty Images

— Коли ти забиваєщ на 98-й хвилині, це відповідь на так зване «затягування часу». Я дуже радий, і мені немає, що додати. Це був ідеальний матч, щоб вирвати перемогу в цьому поєдинку. «Ньюкасл» — складний суперник, який дуже пристрасно та агресивно оборонявся.

У перерві я сказав хлопцям, що вони виглядали безнадійно, і нам не вистачало заключного паса. Коли ми це змінили, то стали по-справжньому небезпечними. Ми тримали терпіння і добилися свого на останніх секундах, — сказав Юрген Клопп.

Додамо, що після 5 турів «Ліверпуль» має у своєму активі 8 залікових пунктів і займає 5 сходинку.