Роман Яремчук відзначився голом у своєму першому ж матчі за Брюгге (ВІДЕО)

2022-09-03 08:03 Український новачок бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук учора провів перший матч за свій новий клуб і при ... Роман Яремчук відзначився голом у своєму першому ж матчі за Брюгге (ВІДЕО)

Український новачок бельгійського «Брюгге» Роман Яремчук учора провів перший матч за свій новий клуб і при цьому зумів відзначитися забитим м’ячем.

Роман Яремчук. Фото — Гетті

26-річний нападник потрапив у заявку «Брюгге» на вчорашній матч 7-го туру чемпіонату Бельгії з «Серкль Брюгге». На 63-й хвилині зустрічі Яремчук вийшов на заміну, а через дев’ять хвилин відправив м’яч у ворота суперника ударом з лінії штрафного майданчика.