3-й тур чемпіонату України. «Зоря» — «Динамо» — 3:2. Огляд матчу, статистика

2022-09-03 14:53 Цього вікенду відбуваються матчі 3-го туру чемпіонату України. В одному з них у суботу, 3 вересня, ... 3-й тур чемпіонату України. «Зоря» — «Динамо» — 3:2. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 3-го туру чемпіонату України. В одному з них у суботу, 3 вересня, зустрічалися луганська «Зоря» та київське «Динамо». Поєдинок проходив у столиці на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 3-й тур

«ЗОРЯ» (Луганськ) — «ДИНАМО» (Київ) — 3:2 (2:0)
Голи:
Русин (7), Мішньов (35), Бражко (70) — Ванат (50), Буяльський (83)

Попередження: Русин (31), Назаріна (79), Алефіренко (81) — Сирота (22), Забарний (41), Ванат (51), Караваєв (55), Буяльський (86)
Вилучення: Вантух (69, повторне попередження)

«Динамо»: 1.Бущан — 94.Кендзера (19.Гармаш, 46), 25.Забарний, 34.Сирота, 44.Дубинчак — 8.Шепелєв (10.Шапаренко, 46), 18.Андрієвський (5.Сидорчук, 46), 20.Караваєв, 29. Буяльський (К), 7. Кабаєв (41.Бєсєдін, 79) — 11. Ванат.
Запасні: 71.Бойко, 74.Ігнатенко, 3.Боль, 6.Бурда, 14.Яцик, 21.Кравченко, 24.Тимчик, 37.Царенко.

«Зоря»: 53.Мацапура, 47.Вантух, 44.Батагов, 32.Імереков, 77.Данченко, 20.Чурко (38.Сміян, 80), 29.Назаріна (К), 9.Мішньов (5.Бражко, 63), 31 . Русін (74. Снурніцин, 71), 68. Крістіан (91. Алефіренко, 80), 17. Нагнойний (8. Луньов, 63).
Запасні: 1.Сапутін, 3.Кисіль, 14.Хлань, 16.Байрук, 21.Михайленко, 36.Жилкін, 74.Снурніцин.

Початок матчу видався насиченим на події. Вже на 4-й хвилині зустрічі Караваєв ударом з меж штрафної площі відправив м’яч у ворота «Зорі», але виявився при цьому в офсайді — гол не був зарахований. А через три хвилини успіху досягли луганчани: Крістіан отримав передачу в центральній зоні, віддав у ліву частину штрафного на Русіна і той завдав удару — після невеликого рикошету від Кендзери м’яч влетів у ближній кут воріт Бущана.

У подальшому «Динамо» грало першим номером, основні події матчу проходили на половині поля «Зорі», проте гостроти безпосередньо біля воріт луганчан майже не було — номінальні господарі поєдинку цілком впевнено оборонялися. Хоча, не можна не відзначити удар Сироти з п’яти метрів при подачі кутового, але ціль динамівський захисник потрапити не зумів: м’яч ударився об газон, після чого перелетів ворота.

В результаті, все закінчилося тим, що свій успіх розвинула «Зоря». На 35-й хвилині зустрічі Чурко подав з лівого флангу в штрафну площу точно на абсолютно вільного Мішньова, і той ударом відразу метрів з 12-ти відправив м’яч у сітку — 2:0. Більше того, перед самим свистком на перерву луганчани ледь не довели рахунок до великого, коли Русин вискочив один на один з Бущаном, але пробив повз ворота.

Другий тайм «Динамо» почало гранично агресивно і майже відразу зуміло скоротити розрив у рахунку: Буяльський увірвався до штрафної «Зорі» ліворуч, виявившись практично один на один з Мацапурою, міг пробивати сам, але віддав передачу вгору. вразив порожні ворота — 2:1. При цьому ще трьома хвилинами раніше Кабаєв без перешкод пробивав метрів із семи, але примудрився не потрапити в ціль.

Добившись успіху, динамівці лише посилили тиск на ворота «Зорі». Луганчанам доводилося відбиватися всією командою, а м’яч майже не залишав їх штрафну площу. А на 69-й хвилині ситуація для «Зорі» ще більше посилилася: за повторне попередження було видалено Вантуха. Здавалося, в цій ситуації «Динамо» зуміє виправити рахунок на свою власну користь або, як мінімум, зрівняє його, однак м’яч влетів у інші ворота.

На 70-й хвилині зустрічі Русин виконав передачу з правого флангу в штрафну площу киян, Бражко прийняв цей пас і незважаючи на опіку зі сторони Сидорчука і Забарного, метрів з 10-ти чарівно пробив під поперечину — 3:3. Більше того, на 73-й хвилині «Зоря» могла оформити і четвертий гол: Бущан парирував удар Чурка з лінії штрафного майданчика, але відбив м’яч прямо на Кристіана, який без перешкод пробивав метрів з 12-ти, але в ціль не потрапив.

Але «Динамо» не стало опускати рук. І на 83-й хвилині зустрічі «біло-сині» знову скоротили рахунок до мінімуму: при розіграші кутового Буяльський завдав удару метрів з 18-ти, і м’яч влетів точно в нижній кут воріт «Зорі» — 3:2. Але більшого в цьому матчі команда Мірчі Луческу домогтися не зуміла і, таким чином, зазнала другої поразки поспіль.

У наступному, 4-му турі, «Динамо» чекає на домашній поєдинок про «Львовий». Ця зустріч відбудеться у неділю, 11 вересня. Місце проведення матчу поки що не затверджено.