Андрій Ярмоленко забив дебютний м’яч за «Аль-Айн» (ВІДЕО)

2022-09-10 19:02 Колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, який влітку перейшов в еміратський «Аль-Айн», забив перший м’яч у ... Андрій Ярмоленко забив дебютний м’яч за «Аль-Айн» (ВІДЕО)

Колишній півзахисник київського «Динамо» Андрій Ярмоленко, який влітку перейшов в еміратський «Аль-Айн», забив перший м’яч у складі нового клубу.

Андрій Ярмоленко (фото: @alainfcae)

32-річний футболіст вийшов на поле в стартовому складі «босів» на матч 2-го туру національного чемпіонату проти «Аль-Дафри» і провів у грі всі 90 хвилин. Гра закінчилася розгром гостей 7:0. Ярмоленко вдало зіграв на добиванні на 35-й хвилині. Крім того, українець асистував Рахімі наприкінці зустрічі.