«Динамо» — «Львів»: числа та факти

2022-09-12 13:15 У 4-му турі чемпіонаті України «Динамо» здолало з рахунком 1:0 ФК «Львів» у що відбувся у ... «Динамо» — «Львів»: числа та факти

У 4-му турі чемпіонаті України «Динамо» здолало з рахунком 1:0 ФК «Львів» у що відбувся у Львові формально домашньому матчі. До вашої уваги добірка чисел і фактів за підсумками матчу.

• Динамо перервало найдовшу за час незалежності України програшну серію, яка тривала в 5-ти поспіль офіційних матчах: 3 — в єврокубках і 2 — в УПЛ.

• Переможна серія Динамо в матчах зі Львовом з 28 квітня 2019 триває 8 ігор, м’ячі 22-4.

• Динамо перервало клубну рекордну програшну серію в УПЛ, яка тривала 2 гри.

• 40-й гол в УПЛ забиває Віталій Буяльський: 37-й — у складі Динамо та 3 — в ужгородській Говерлі.

Ювілейні голи Віталія Буяльського в Чемпіонатах України

Гол Дата Клуб Буяльського Гол Суперник Рахунок (поле)

1-й 21.09.2013 Говерла 24′ Арсенал 2:0 (д)

10-й 17.09.2017 Динамо 20′ Олімпік 2:1 (г)

20-й 07.03.2020 Динамо 60′ Олександрія 3:1 (г)

30-й 08.08.2021 Динамо 80′ Зоря 2:1 (г)

40-й 11.09.2022 Динамо 32’ Львів 1:0 (д)

• 350-й матч у складі українських команд провів Олександр Караваєв: 219 — в УПЛ, 30 — у Кубку, 53 — у єврокубках, 3 — у Суперкубку, 45 — у збірній України. 132 гри Караваєв провів як представник Динамо, 30 — Севастополя та 188 — Зорі.

• 48-й «сухий» матч Дениса Бойка у складі Динамо у всіх турнірах, який за цим показником випередив на один матч Віталія Реву та Георгія Бущана і вийшов на 2-е місце у списку найсухіших воротарів, поступаючись — 316 гр.

• Безвиграшна серія Львова триває в УПЛ 5 ігор: 2 нічиї та 3 поразки.

• Львів на полях суперників пропускає 100-й виїзний гол в УПЛ.

• 165-й матч в УПЛ у складі Динамо провів Віталій Буяльський, 1-й Костянтин Вівчаренко.

• 30-й матч у складі Динамо провів Олександр Тимчик: 20 — в УПЛ, 4 — у Кубку, 5 — у єврокубках і 1 — у Суперкубку.

• Рекордний, 474-й, «сухий» матч Динамо в Чемпіонатах України, в тому числі 261 на своєму полі.

• Динамо перервало безвиграшну серію в УПЛ, яка тривала 3 ігри: нічия та 2 поразки.

• 40-й матч Динамо при Мірчі Луческу у всіх турнірах на своєму полі: +21=10-9 м’ячі 66-32.

40-й 11.09.2022 УПЛ Львів 1:0

• Динамо в 132-й раз у Чемпіонатах України перемагає саме з рахунком 1:0 в тому числі 69-й раз на своєму полі.