Захисник Селтіка: «Шахтар» може дуже швидко переходити з оборони в атаку, але ми готові»

2022-09-14 14:55 Захисник «Селтика» Йєнц Моріц поділився думками про майбутній матч 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти ... Захисник Селтіка: «Шахтар» може дуже швидко переходити з оборони в атаку, але ми готові»

Захисник «Селтика» Йєнц Моріц поділився думками про майбутній матч 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів проти «Шахтаря»:

Єнц Моріц. Фото: shakhtar.com

— Яке значення гри проти «Шахтаря» і наскільки впевнена в собі ваша команда після матчу з «Реалом»?

— Для мене цей матч буде черговим великим матчем у кар’єрі, також він буде великим і для моєї команди. Ми готові і гратимемо зосереджено.

— Тиждень тому «Селтик» поступився «Реалу», а «Шахтар» розгромив «Лейпциг» — чого очікуєте від суперника?

— З «Реалом» ми добре відіграли 60 хвилин, зараз нам варто звернути увагу на те, щоб використати всі свої шанси, не залишаючи все на фінал матчу. «Шахтар» — структурована команда з гарною лінією півзахисту: суперник відмінно грає в блоці, а потім контратакує. Про це потрібно думати, але також важливо доставляти м’ячі в потрібні нам зони поля.

— Якої атмосфери очікуєте з огляду на те, що «Шахтар» не грає вдома?

— Кожний поєдинок — непростий виклик, цього очікуємо і від зустрічі з «Шахтарем». Але все залежить від нас, оскільки саме ми гратимемо.

— Що думаєте про матч у контексті того, що сталося минулого тижня?

— Як і в будь-якому іншому матчі, розраховуємо на позитивний результат. Потрібно перемагати, тому почнемо грати в наш футбол з перших хвилин.

— У вас був додатковий час на підготовку, щось міняли перед грою з «Шахтарем»?

— Ми дуже добре підготувалися, важко тренувалися. До суперника команда готова.

— Кого з гравців «Шахтаря» могли персонально виділити, адже це нова і молода команда?

— Так, це молода команда, яка широко веде гру. Я б виділив контратаки, адже «Шахтар» може дуже швидко переходити з оборони в атаку, але ми готові.

14.09.2022, 14:55