Моурінью: «Дібала змінив ставлення «Роми» до гри»

2022-09-17 03:08 Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью відзначив Пауло Дібалу, який відкрив рахунок у матчі 2-го туру групового ... Моурінью: «Дібала змінив ставлення «Роми» до гри»

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью відзначив Пауло Дібалу, який відкрив рахунок у матчі 2-го туру групового етапу Ліги Європи проти «ХІКа» (3:0).

Пауло Дібала

«Дібала забив перший гол і команда змінила своє ставлення до гри. Ми погано діяли у першому таймі. Склалося таке відчуття, наче ми грали 11 на 11. Після появи Пауло ми перейшли до гри з двома центральними захисниками, і знали, що необхідно швидко забити два голи та максимально використати додаткового гравця.

Мені шкода „ХІК“, оскільки вони почали добре. Було важко перелаштуватися після видалення гравця. VAR ухвалив правильне рішення, але я бував у таких ситуаціях як тренер, і це важко для тренера та гравців», — цитує Моурінью Sky Sport Italia.

Нагадаємо. що 28-річний аргентинець вийшов на заміну на початку другого тайму і вже на 47-й хвилині зустрічі розписався у воротах суперника. В останніх п’яти поєдинках римлян Дібала відзначився трьома голами і двома асистами.