Кухаревич відзначився асистом у своєму першому ж матчі за «Хайберніан»

2022-09-18 08:32 Український новачок шотландського «Хайберніана» Микола Кухаревич результативно дебютував за свій нинішній клуб. Микола Кухаревич 21-річний футболіст ... Кухаревич відзначився асистом у своєму першому ж матчі за «Хайберніан»

Український новачок шотландського «Хайберніана» Микола Кухаревич результативно дебютував за свій нинішній клуб.

Микола Кухаревич

21-річний футболіст потрапив у стартовий склад «Хайберніана» на вчорашній матч чемпіонату Шотландії з «Абердіном», а на 73-й хвилині зустрічі саме після передачі українця Джош Кемпбелл відправив м’яч у ворота суперника, встановивши тим самим остаточний рахунок на табло. На 86-й хвилині матчу Кухаревича було замінено.