Моурінью: «Для того, щоб отримати пенальті в Серії А, треба бути клоунами»

2022-09-19 22:37 Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью прокоментував поразку у 7-му турі чемпіонату Італії проти «Аталанти» (0:1). Жозе ... Моурінью: «Для того, щоб отримати пенальті в Серії А, треба бути клоунами»

Головний тренер «Роми» Жозе Моурінью прокоментував поразку у 7-му турі чемпіонату Італії проти «Аталанти» (0:1).

Жозе Моурінью

«Цей поєдинок було виграти найлегше у цьому сезоні. З „Монцею“ та „Кремонезою“ ми не володіли перевагою всі 90 хвилин. Сьогодні ми домінували, створювали багато моментів. Команда провела чудовий матч.

У першому таймі був чистий пенальті на Дзаньоло. Після матчу рефері сказав мені, що не призначив пенальті, тому що Дзаньоло не впав. Відтак, мені треба змінити підхід до тренувань, говорити гравцям не стояти на ногах, не грати з м’ячем, а бути клоунами, які пірнають у штрафному майданчику суперника, як у басейні. Тільки так можна отримати пенальті у цій лізі», — цитує португальця DAZN.

Відзначимо, що арбітр зустрічі Даніеле Кіффі видалив Моурінью у другому таймі за емоційну апеляцію тренера про непризначений пенальті на все тому ж Дзаньоло.

19.09.2022, 22:37