Збірна України перебазувалася до Кракова. І вже провела там перше тренування. Сидорчук залишив розташування команди

2022-09-25 22:00 Після перемоги в Єревані над збірною Вірменії (5:0) у суботньому матчі Ліги націй збірна України вилетіла ... Збірна України перебазувалася до Кракова. І вже провела там перше тренування. Сидорчук залишив розташування команди

Після перемоги в Єревані над збірною Вірменії (5:0) у суботньому матчі Ліги націй збірна України вилетіла ввечері того ж дня чартерним рейсом у Краків.

Після майже чотиригодинного перельоту (час в шляху з Єревану в Краків становив 3 години 45 хвилин) «синьо-жовті» вирушили в готель, а у неділю ввечері вже провели чергове тренування. Це заняття пройшло на поле тренувального центру клубу «Краковія». До слова, і завтрашня офіційна тренувальна сесія пройде там, оскільки газон на стадіоні «Краковія», де у вівторок пройде матч із Шотландією, на жаль, не в кращому стані, і його варто зберегти для матчу.

У недільному тренуванні взяли участь усі 23 гравці, які зараз перебувають у таборі української збірної. Сергій Сидорчук, який отримав у матчі з Вірменією другу жовту картку в Лізі націй, через що не зможе зіграти з шотландцями, сьогодні залишив розташування команди, проте приїде підтримати партнерів у день поєдинку.

Традиційно для відновного тренування команда була розділена на дві групи. Дев’ять польових гравців учорашнього стартового складу плюс Олександр Пихальонок, який відіграв другий тайм, провели під керівництвом тренера з фізпідготовки Івана Баштового пробіжку і виконали вправи аеробного характеру для насичення м’язів киснем і виведення таким чином з них лактату.

Тим часом інша десятка і три голкіпера провели більш інтенсивне тренування, яке, зокрема, включало в себе квадрат і ігрові серії.