Ліга націй. Україна — Шотландія — 0:0. Огляд матчу, статистика

2022-09-27 23:36 У вівторок, 27 вересня, збірна України провела матч заключного, 6-го туру Ліги націй-2022/23 — у Кракові, ... Ліга націй. Україна — Шотландія — 0:0. Огляд матчу, статистика

У вівторок, 27 вересня, збірна України провела матч заключного, 6-го туру Ліги націй-2022/23 — у Кракові, проти збірної Шотландії.

Фото — Оксана Васильєва

Ліга націй. Дивізіон B. Група 1. 6-й тур

УКРАЇНА — ШОТЛАНДІЯ — 0:0

Попередження: Мудрік (16), Ярмоленко (23), Ігнатенко (27) — Хіки (62), Дайкс (84)

Україна: 12.Лунін — 18.Тимчик, 13.Забарний, 22.Матвієнко, 16.Миколенко — 6.Степаненко — 7.Ярмоленко (К) (17.Пихальонок, 87), 8.Малиновський (20.Зубков, 87), 10.Мудрик (15.Циганков, 75), 14.Ігнатенко — 11.Довбик (9.Яремчук, 75).
Запасні: 1.Волинець, 23.Різник, 2.Бондар, 3.Михайличенко, 4.Кривцов, 5.Сарапій, 19.Качараба, 21.Караваєв.

Шотландія: 1.Гордон, 19.Фрейзер (11.Крісті, 72), 5.Портеус, 13.Хендрі, 22.Хікі (16.Ролстон, 90+1), 3.Тейлор (6.Кінгслі, 72), 7.Макгінн, 20.Джек (17.Армстронг, 72), 8.Макгрегор, 23.Маклін (К), 10.Адамс (9.Дайкс, 79).
Запасні: 12.Маккрорі, 21.Келлі, 2.Галлахер, 14.Гілмор, 15.Маккей, 18.Доіг.

Матч ледь не розпочався для збірної України з холодного душу: вже на 2-й хвилині зустрічі Адамс пробив метрів з 8-ми, і м’яч пролетів за півметра від штанги воріт Луніна. Втім, українці через шість хвилин відповіли ще небезпечнішим моментом — це Мудрик прорвався лівим флангом, виконав ідеальну по виконанню поперечну передачу на Ярмоленка, який, будучи абсолютно без опіки, пробивав з лінії воротарської площі, але примудрився.

Наступну можливість відкрити рахунок номінальні господарі поля впустили на 22-й хвилині матчу. Цього разу чудовий шанс відзначитися був у Довбика, який вийшов один на один з Гордоном, проте воротар збірної Шотландії зумів зловити м’яч після удару українського нападника. Ну а на 35-й хвилині близький до успіху був уже Степаненко: після його удару головою при подачі з кутового м’яч пролетів поряд зі штангою воріт збірної Шотландії.

Другий тайм почався з ще одного гольового моменту збірної України: Мудрик, отримавши передачу на лівому фланзі, набрав швидкість і завдав обвідного удару з лінії штрафного майданчика в далекий кут воріт, але Гордон у кидку зумів виручити збірну Шотландії. А на 63-й хвилині зустрічі Забарний пробив з меж воротарської площі після подачі Малиновського зі штрафного над поперечиною. Ну а через 15 хвилин уже Степаненко погрожував воротам шотландців, завдаючи ефектного удару зльоту з меж штрафної площі— поруч зі штангою. Більшого українська збірна цього вечора добитися не змогла. У підсумку — 0:0.

В іншому матчі групи Ірландія обіграла Вірменію — 3:2. У результаті підсумкове турнірне становище команд в групі набуло наступного вигляду:

1. Шотландія — 13 очок
2. Україна — 11
3. Ірландія — 7
4. Вірменія — 3

Таким чином, збірна України не зуміла зайняти перше місце у своїй групі, і наступного розіграшу Ліги націй знову виступатиме в дивізіоні «В».