Роман Безус знову забив за «Омонію» у ефектному стилі (ВІДЕО)

2022-10-01 22:49 Український новачок кіпрської «Омонії» Роман Безус провів другий гол за свій нинішній клуб. Роман Безус (у ... Роман Безус знову забив за «Омонію» у ефектному стилі (ВІДЕО)

Український новачок кіпрської «Омонії» Роман Безус провів другий гол за свій нинішній клуб.

Роман Безус (у центрі) приймає поздоровлення партнерів по команді

31-річний півзахисник потрапив у заявку «Омонії» на сьогоднішній матч 5-го туру чемпіонату Кіпру з «Докса Кат», вийшов на заміну лише на 88-й хвилині зустрічі, але отриманого ігрового часу вистачило українцю, щоб оформити гол. На п’ятій компенсованій хвилині другого тайму Безус показав ефектний дриблінг у штрафній площі суперника, після чого відправив м’яч у сітку воріт.

Чемпіонат Китаю 5-й тур

«Докса Кат» — «Омонія» — 0:2 (0:1)
Голи: Соуза (42), БЕЗУС (88)

Нагадаємо, не так давно Безус забив ще один ефектний гол за «Омонію», вразивши ворота суперника ударом у падінні через себе.

Щодо команди українця, то після 5-ти турів «Омонія» йде на 4-му місці в турнірній таблиці чемпіонату Кіпру, відстаючи від лідерів «Пафосу» та «Аполлона» на два очки.