Едуард Соболь відзначився ефектним голом за Брюгге (ВІДЕО)

2022-10-02 07:54 Український захисник бельгійського «Брюгге» Едуард Соболь відзначився першим голом за свій клуб у нинішньому сезоні. Едуард ... Едуард Соболь відзначився ефектним голом за Брюгге (ВІДЕО)

Український захисник бельгійського «Брюгге» Едуард Соболь відзначився першим голом за свій клуб у нинішньому сезоні.

Едуард Соболь

27-річний футболіст потрапив у стартовий склад «Брюгге» на вчорашній домашній матч 10-го туру чемпіонату Бельгії з «Мехеленом», а на 53-й хвилині зустрічі ефектним ударом зі штрафної відправив м’яч у ворота суперника.

Додамо, що в цій зустрічі взяв участь ще один український легіонер «Брюгге» Роман Яремчук. Він вийшов на заміну на 59-й хвилині зустріч, але результативними діями не відзначився.

Чемпіонат Бельгії. 10-й тур

«Брюгге» — «Мехелен» — 3:0 (1:0)
Голи: Ютгла (37), СОБОЛЬ (53), Бьюкенен (86)

«Брюгге»: Міньоле, Соболь, Одої, Мехеле, Спілірс , Нвадіке, Ванакен (Сандра, 88), Нільсен (Альварес, 78), Ютгла (Бьюкенен, 58), Сова (Ланг, 77), Нуса (Яремчук, 59).

У поточному сезоні Соболь провів за «Брюгге» вже 8 матчів. Він стабільно грав за свій клуб і перед вересневими матчами збірної України в Лізі націй, але в національну команду не приїхав, пославшись на травму. Яка не завадила йому відіграти перший матч за «Брюгге» після паузи на поєдинки збірних.