5-й тур чемпіонату України. «Мінай» — «Динамо» — 0:1. Огляд матчу, статистика

2022-10-02 14:53 Цього вікенду відбуваються матчі 5-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 2 жовтня, ... 5-й тур чемпіонату України. «Мінай» — «Динамо» — 0:1. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 5-го туру чемпіонату України. В одному з них у неділю, 2 жовтня, зустрічалися «Минай» і київське «Динамо». Поєдинок проходив у Мінаї на стадіоні «Минай».

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 5-й тур

«МИНАЙ» (Минай) — «ДИНАМО» (Київ) — 0:1 (0:0)
Гол:
Циганков (51)

Попередження: Горін (7), Колесник (84), Немчанінов (87), Байдал (90+2)— Шепелєв (56), Попов (90+3)

«Динамо»: 71.Бойко — 24.Тимчик, 25.Забарний, 4.Попов, 44.Дубінчак (2.Вівчаренко, 67) — 5.Сидорчук (К), 8.Шепелєв (22.Лонвейк, 82) — 12.Циганков, 29.Буяльський, 7.Кабаєв (9.Періс, 76) — 19.Гармаш (41.Бэсєдін, 67).
Запасні: 35.Нещерет, 6.Бурда, 11.Ванат, 18.Андрієвський, 20.Караваєв, 21.Кравченко, 34.Сирота, 94.Кендзера.

«Минай»: 13.Бандура (К), 23.Немчанінов, 25.Горін, 33.Гончар, 3.Трубочкін (78.Рогозинський, 83), 8.Хахльов (10.Байдал, 78), 44.Вітенчук, 17.Воробчак (9.Касимов, 78), 7.Кулієв, 77.Вишевський (97.Колісник, 78), 22.Твердохліб.
Запасні: 94.Пеньков, 35.Кемкін, 2.Дмитрук, 4.Чуєв, 5.Кравчук, 6.Грайфонер, 21.Паламар.

Вже на перших хвилинах матчу суперники обмінялися точними ударами з близької відстані після подачі зі стандартних положень (кутовий для «Минаю», штрафний удар для «Динамо»), але в обох випадках надійно зіграли воротарі. В цілому, початок зустрічі проходило в середньому темпі і абсолютно рівної боротьбі.

А на 10-й хвилині зустрічі «Минай» створив перший гольовий момент цього поєдинку: після ауту на правому фланзі Твердохліб зумів увірватися в штрафну і завдав удару в ближній кут воріт «Динамо» метрів з п’яти. кутовий. Через десять хвилин уже Воробчак пробив із правої частини в штрафний в дальній кут, і м’яч пролетів за метр від штанги воріт «Динамо».

Приблизно на виході півгодини гри «Динамо» почало діяти швидше, і це одразу вилилося в низку гострих моментів. На 32-й хвилині матчу Забарний пробив після подачі з кутового точно в нижній кут воріт, і Бендура насилу дотягнувся до м’яча. Одразу після цього Буяльський пробив із меж штрафного — трохи вище воріт. Нарешті, на 42-й хвилині матчу Циганков, виконуючи штрафний, майстерним ударом обвів стінку, м’яч летів у ворота «Минаю», але знову чудово зіграв Бандура. Щоправда, м’яч утримати в цьому епізоді голкіперу господарів не вдалося, однак він зумів заблокувати удар Тимчика, який грав на добиванні. В результаті, на перерву команди пішли з нулями на таблицю.

Вже на початку другого тайму, на 47-й хвилині зустрічі зобов’язаний був відкривати рахунок у матчі Тимчик, але, пробиваючи головою без жодних перешкод із меж воротарської, він примудрився направити м’яч прямо в Бандуру. Через дві хвилини Буяльський завдав технічного обвідного удару метрів з 20-ти — знову голкіпер «Миная» виручив свою команду, насилу вкинувшись до м’яча, який летів точно в нижній кут його воріт.

Ну а на 51-й хвилині матчу «Динамо», нарешті, втілило свою перевагу в гол. Дубінчак подав з лівого флангу, Горін намагався перервати цю передачу, але зіграв прямо на Циганкова, який ефектним ударом зльоту метрів з 14-ти відправив м’яч у сітку — 0:1.

Повівши в рахунку, динамівці продовжили діяти першим номером, і гра, як і раніше, проходила на половині поля «Минаю». У той же час гості не особливо формували події, так що гостроти біля воріт закарпатців у відрізку матчу, що залишився, не виникало. Наприкінці матчу «Минай» спробував знайти свої шанси уникнути поразки, але досягти зміг лише удару Колесника з меж штрафної площі та небезпечного удару зі штрафного Рогозинського на останніх секундах гри — в обох випадках надійно зіграв Бойко. У підсумку — 1:0, перемога киян.

Після перемоги над «Минаєм», в активі «Динамо» 6 очок (при чотирьох проведених матчах). Це дозволило команді Мірчі Луческу піднятися на 9-е місце в турнірній таблиці чемпіонату України.

Наступного, 6-го туру, «Динамо» чекає на домашній поєдинок із львівським «Рухом». Ця зустріч відбудеться у найближчу неділю, 9 жовтня (початок о 17:00). Місце проведення матчу поки не затверджено, але з великою ймовірністю він пройде у Львові.