«Гідна гра, яка стала звичною для українця»: англійські ЗМІ оцінили гру Миколенка у переможному матчі «Евертона»

2022-10-02 15:40 Англійська преса висловилася про гру лівого захисника «Евертона» Віталія Миколенка в матчі дев’ятого туру АПЛ проти ... «Гідна гра, яка стала звичною для українця»: англійські ЗМІ оцінили гру Миколенка у переможному матчі «Евертона»

Англійська преса висловилася про гру лівого захисника «Евертона» Віталія Миколенка в матчі дев’ятого туру АПЛ проти «Саутгемптона» (2:1).

Віталій Миколенко. Фото: gettyimages.com

Англійські журналісти оцінили гру Миколенка у виїзному переможному матчі проти «Саутгемптона», який українець розпочав у стартовому складі і провів на полі всі 90 хвилин.

Liverpool Echo 7/10 балів

«Кілька разів на початку матчу його застали зненацька, але після перерви він зберіг самовладання і зробив кілька вирішальних перехоплень».

Goodison News 7/10 балів

«Гідна гра, що стала звичною для українця, причому більшість атак „Саутгемптона“ проходила через протилежний фланг».

Далі на Миколенка чекає дуже складний календар. Спочатку «Евертон» зіграє вдома проти «Манчестер Юнайтед» (9 жовтня), а наступного туру відправиться в гості до «Тоттенхема» (15 жовтня).

02.10.2022, 15:40