Ігнатенко відзначився гольовою передачею за «Бордо» (ВІДЕО)

2022-10-04 08:06 Український півзахисник французького «Бордо» Данило Ігнатенко відзначився черговою результативною дією за свій нинішній клуб. Данило Ігнатенко. ... Ігнатенко відзначився гольовою передачею за «Бордо» (ВІДЕО)

Український півзахисник французького «Бордо» Данило Ігнатенко відзначився черговою результативною дією за свій нинішній клуб.

Данило Ігнатенко. Фото — Гетті

25-річний футболіст потрапив у стартовий склад «Бордо» на вчорашній виїзний матч 10-го туру французької Ліги 2 (другий по рангу дивізіон) з Лавалем, і вже на 5-й хвилині зустрічі саме після його передачі з кутового Джош Маджа відкрив рахунок.

Чемпіонат Франції, Ліга 2. 10-й тур

«Лаваль» — «Бордо» — 1:2 (0:1)
Голи: Маджіотті (56) — Маджа (5, з передачі ІГНАТЕНКО), Еліс (69)

Додамо, що Ігнатенко провів на полі всі 90 хвилин гри. Усього в нинішньому сезоні українець зіграв за «Бордо» у 9 матчах (в усіх випадках він опинився в стартовому складі), і на його рахунку один гола так одна результативна передача.