Андрій Лунін — про пропущений гол від «Осасуни»: «З тренером подивилися, якихось претензій бути не може»

2022-10-11 14:52 Український воротар мадридського «Реалу» Андрій Лунін розповів про свій дебют на «Сантьяго Бернабеу» в Ла-Лізі проти ... Андрій Лунін — про пропущений гол від «Осасуни»: «З тренером подивилися, якихось претензій бути не може»

Український воротар мадридського «Реалу» Андрій Лунін розповів про свій дебют на «Сантьяго Бернабеу» в Ла-Лізі проти «Осасуни» (1:1) у 7-му турі.

Андрій Лунін

— Так, можна сказати, що це був мій перший матч на домашньому стадіоні. Я тільки 20-25 хвилин зіграв з «Міланом» у своєму першому сезоні.

Схоже, це була зустріч за Кубок Сантьяго Бернабеу. Тобто, я вже грав там, але офіційний матч з перших хвилин у Лізі — це було вперше. Відчуття дуже позитивні.

— Вже розбирали пропущений гол від «Осасуни»?

— Їм трохи пощастило. М’яч полетів такою траєкторією... Я після гри дивився фото і відео. На одному фото, коли я потягнувся за м’ячем, моя рука була на рівні поперечини, а м’яч був ще вище. Трохи неприємна траєкторія.

Але так, щодо позиції з тренером подивилися, поговорили. Будь-яких таких претензій бути не може. Усі бачили, що це був важкий м’яч.