Олександр Бабич: «Дніпро-1» зараз у порядку, і зміг на характері здобути перемогу в матчі, який був нічийним»

2022-10-14 14:44 Відомий український тренер Олександр Бабич прокоментував перемогу «Дніпра-1» над ліхтенштейнським «Вадуцем» (2:1) у вчорашньому матчі 4-го ... Олександр Бабич: «Дніпро-1» зараз у порядку, і зміг на характері здобути перемогу в матчі, який був нічийним»

Відомий український тренер Олександр Бабич прокоментував перемогу «Дніпра-1» над ліхтенштейнським «Вадуцем» (2:1) у вчорашньому матчі 4-го туру групового етапу Ліги конференцій.

Олександр Бабич

«Це була досить відкрита гра. Обидві команди бажали здобути перемогу. Можливо, на дії футболістів негативно позначилися погодні умови, але десь з 70-ї хвилини „Дніпро-1“ підсів фізично... Зазначу, що рішення Кучера в цей момент були правильними — він випустив на полі чотирьох свіжих виконавців, максимально заряджених на гру .

В цілому, другий тайм був за „Вадуцем“. Гравці „Дніпра-1“ допускали велику кількість технічного шлюбу. Вирішальну роль у цьому поєдинку відіграла відмінна функціональна готовність Довбика, який і м’яч добре зберігав і якісно працював на команду. Також я б відзначив гру голкіпера дніпрян Валефа, впевненість і майстерність якого справили значний вплив на долю зустрічі.

Зараз у „Дніпра-1“ команда повністю керована. „Дніпро-1“ у порядку, і зміг на характері здобути перемогу, хоча матч був нічийним. Це дуже важливо. У 5-му турі буде ключовий матч проти „Аполлона“. Дніпрянам треба перемагати і тоді за тур до закінчення групового етапу путівка в плей-офф буде у них в руках. Звичайно, і внічию з „Аполлоном“ можна зіграти, але в 6-му турі важко буде отримати бали в Алкмарі проти АЗ. Тобто інтрига в цій групі ще є, але перемога „Дніпра-1“ над „Вадуцем“ вселяє оптимізм», — сказав Бабич.