27-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Колос» — 5:0. Огляд матчу, статистика

2024-05-05 17:18 Цього вікенду відбуваються матчі 27-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у неділю, 5 ... 27-й тур чемпіонату України. «Динамо» — «Колос» — 5:0. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 27-го туру чемпіонату України сезону-2023/24. В одному з них у неділю, 5 травня, зустрічалися київське «Динамо» і ковалівський «Колос». Поєдинок проходив у Києві на стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського.

Фото — Оксана Васильєва

Чемпіонат України. 27-й тур

«ДИНАМО» (Київ) — «КОЛОС» (Ковалівка) — 5:0 (0:0)
Голи:
Бондаренко (48, автогол), Ярмоленко (51), Буяльський (52), Кабаєв (68), Волошин (71)

Предупредження: Безбородько (25), Цуріков (47)

«Динамо»: 1.Бущан — 20.Караваєв, 4.Попов, 25.Дячук, 2.Вівчаренко — 6.Бражко (77.Беніто, 84), 10.Шапаренко (8.Шепелєв, 72) — 9.Волошин (30.Діалло, 77), 29.Буяльський (К) (18.Андрієвський, 72), 22.Кабаєв (99.Пономаренко, 72) — 7.Ярмоленко.
Запасні: 35.Нещерет, 51.Моргун, 23.Малиш, 32.Михавко, 34.Сирота, 37.Царенко, 44.Дубінчак.

«Колос»: 23.Фесюн, 9.Цуріков (29.Ємець, 84), 5.Бондаренко, 6.Бурда, 15.Чорноморець (К), 7.Демченко, 70.Топалов (17.Салабай, 60), 10.Оріховський (14.Мілько, 60), 69.Ільїн, 8.Велетень (91.Гусол, 84), 22.Безбородько (11.Рангел, 60).
Запасні: 1.Горох, 20.Мисак, 2.Кукош, 3.Гончаренко, 48.Криворучко, 99.Паулаускас.

«Колос» не дозволив «Динамо» заволодіти перевагою в стартовому відрізку матчу, як це «біло-синім» вдавалося в попередніх поєдинках: гості запропонували команді Шовковського гранично жорсткий футбол із високим пресингом. Тож у динамівців були великі проблеми з тим, щоб розвивати свої атаки.

Проте на 17-й хвилині гри господарі поля були близькі до голу — це Попов під час подачі з кутового виграв боротьбу в повітрі та пробив головою метрів із шести — м’яч пролетів у лічених сантиметрах від дальньої штанги. А за десять хвилин після ще одного кутового у штрафному «Колоса» виникла повна плутанина, і кияни ледь не заштовхали м’яч у сітку — він був вибитий кимось із польових гравців «Колоса» буквально з лінії воріт.

Ну а на 35-й хвилині Шапаренко зумів відібрати м’яч у Бурди у штрафному майданчику (!) «Колоса», опинився віч-на-віч із Фесюном, але той чудово зреагував на цю ситуацію, встиг зіграти ногами, м’яч влучив у Ярмоленка, після чого повернувся до воротаря, і той забрав його в руки. У результаті, на перерву команди пішли з нулями на табло.

Натомість за якихось чотири хвилини стартового відрізка другого тайму динамівці зуміли оформити одразу три голи! На 48-й хвилині зустрічі Шапаренко, виконуючи штрафний із правого флангу, виконав навіс до воріт, де Бондаренко невдало підставив ногу під м’яч, і той вирушив у сітку — 1:0. На 51-й хвилині Ярмоленко, отримуючи передачу в центральній зоні, першим дотиком зупинив м’яч і одночасно розвернувся на 180 градусів, а другим — вразив нижній кут воріт гостей — 2:0. Ну а за хвилину Буяльський результативно зіграв у відборі на половині поля «Колоса», взяв гру на себе, під час входу в штрафний майданчик обігрався з Шапаренком і довів рахунок до великого — 3:0.

Шок для «Колоса» і розкріпачення — для «Динамо» — такими були перші наслідки феєричного початку другої половини зустрічі, тож не дивно, що наступний її відрізок проходив на половині поля ковалівської команди. І, зрештою, на 68-й хвилині матчу це вилилося в черговий гол господарів поля: кияни «розклали» шикарне «віяло» в дотик із лівого флангу на правий — Волошин — Шапаренко — Кабаєв, і останній упевненим ударом відправив м’яч у сітку воріт «Колоса» — 4:0. А лише за три хвилини послідував і гол п’ятий: Караваєв віддав поперечну передачу з правого флангу на Буяльського, який пропустив цей пас на Волошина, той, у результаті, опинився віч-на-віч із воротарем і свого шансу не проґавив — 5:0.

Але й за такого рахунку динамівці продовжували повністю контролювати гру. Але, звісно, діяли вже не так агресивно, як раніше. «Колос» же виглядав абсолютно приреченим. Тож кінцівка матчу перетворилася на повну формальність, а рахунок на табло більше не змінився.

Після цього результату «Динамо» набрало 63 очки, як і раніше, посідає друге місце в турнірній таблиці першості та відстає від лідера — «Шахтаря» — на одне очко, але донеччани свій матч 27-го туру поки що не зіграли (сьогодні «гірники» зустрічаються з одеським «Чорноморцем»).

У наступному турі на «Динамо» чекає гостьовий поєдинок якраз із «Шахтарем». Ця зустріч відбудеться найближчої суботи, 11 травня, у Львові на стадіоні «Арена Львів» (початок — о 18:00).

Олександр ПОПОВ зі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського

Кращий коментар

auto-ruslan-zhuk
Руслан Жук - Наставник
05.05.2024 17:39
Петро Михайлович - Старожил05.05.2024 15:57 Грають як сонні мухи 5:0 Не погано як на сонних мух, еге ж?