«Невже Діалло такий ніякий, що не зміг зіграти 15-20 хвилин?» — журналіст

2022-10-14 17:11 Відомий журналіст Сергій Тищенко прокоментував чергову поразку київського «Динамо» у Лізі Європи. Сергей Тищенко (фото: facebook.com) ... «Невже Діалло такий ніякий, що не зміг зіграти 15-20 хвилин?» — журналіст

Відомий журналіст Сергій Тищенко прокоментував чергову поразку київського «Динамо» у Лізі Європи.

Сергей Тищенко (фото: facebook.com)

«Мірча йде на анти-рекорд, а «Динамо» прощається із ЛЄ. Нічийний матч, у якому все вирішили деталі. Одна помилка — і четверта поспіль поразка. Потрібно було забивати свої напівмоменти. Прогрес «Динамо» порівняно із матчами проти АЕКа, «Фенербахче» та першої гри проти «Ренна» очевидний.

Знову центральні захисники привезли. Груба індивідуальна помилка вирішила долю матчу. У футболі перемагає той, хто забиває голи. З цим у «Динамо» великі проблеми. Потуг Циганкова та Буяльського замало, щоб забити хоч один «Ренну».

Нещерет зіграв нормально. Не складалося враження, що у «Динамо» грає третій воротар. Вважаю, що його помилка у пропущеному м’ячі присутня. Воротар має керувати обороною, особливо при стандартах.

Як же дратує гра таких «майстрів», як Кабаєв. Невже Діалло такий ніякий, що не зміг зіграти 15-20 хвилин? В африканця хоч якась перспектива є», — написа́в Сергій у Facebook.